Jak zostać youtuberem? Wskazówki krok, po kroku jak stworzyć swój kanał i zaistnieć w sieci

i

Autor: pixabay.com Jak zostać youtuberem? Wskazówki krok, po kroku jak stworzyć swój kanał i zaistnieć w sieci

Haul tour, vlog czy challenge? Jakie filmy są najmodniejsze na YouTube w 2020 roku?

2020-10-05 9:54

Haul tour, vlog, challenge, a może bawiące do łez pranki? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z serwisem YouTube, ale nadal nie wiesz, jak się do tego zabrać? Zobacz na ESKA.pl, jaki rodzaj filmików jest najpopularniejszy w 2020 roku!

YouTuber, czyli jeden z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych zawodów w dobie internetu! Jeśli kiedykolwiek przeszła ci przez głowę myśl, aby chwycić za kamerę i relacjonować za jej pomocą swoje życie, to jesteś w idealnym miejscu, ponieważ w pierwszej kolejności musisz wiedzieć, co w trawie piszczy. Trendy na polskim, jaki i zagranicznym YouTube zmieniają się w zastraszająco szybkim tempie, dlatego trzeba być naprawdę na bieżąco, szczególnie jeśli chce się osiągnąć sukces. Nie ma co ukrywać, ale konkurencja w sieci jest ogromna, a więc poza byciem na czasie, należy jeszcze być nietuzinkowym, oryginalnym i przede wszystkim systematycznym. Jakie więc treści nagrywać? Przez serwis YouTube, który istnieje od 2005 roku przewinęło się już niemalże wszystko. Każdy rodzaj wideo miał swoje tak zwane 5 minut sławy. Był czas na pranki, czyli zaplanowane żarty, vlogi, czyli nagrywanie totalnie na luźno całego swojego dnia, challenge, czyli bawiące wszystkich wyzwania i cała masa innych treści. Co modne jest 2020 roku? Zobaczcie sami! 

Ile wiesz o polskim Youtube?

Pytanie 1 z 13
W Szczecinie został nagrany słynny film z hasłem: Ale urwał! Co było dalej?

YouTube 2020 - jakie filmy są najpopularniejsze?

YouTube jest platformą społecznościową, która bardzo lubi zmiany i szybko się nudzi. Internetowi twórcy, którzy są wysoko w rankingu pod względem popularności doskonale wiedzą, jaki content w danym czasie cieszy się największą popularnością. Jakiej kategorii filmy są najpopularniejsze na YouTube w 2020 roku? Oto lista naszych propozycji:

  • Teledysk
  • Vlog
  • Haul 
  • Story Time 
  • Car Vlog 
YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE