Harlem Shake, następca Gangnam Style, już w Polsce! TOP 5 polskich Harlem Shake! [VIDEO]

2013-02-15 17:42

Moda na Harlem Shake w Polsce zadomowiła się na dobre! Zobaczcie najlepsze polskie "Con los teroristas" na Eska.pl!

Polish Harlem Shake pokazują, że Polacy mają jednak fantazję i światowe trendy chwytają w mig! Nam wciąż nóżka drga w rytm Harlem Shake, a w głowach brzmi "Con los teroristas", więc przygotowaliśmy TOP 5 (no dobra, TOP 6) dance memów po polsku.

>> O co chodzi w Harlem Shake? Jak to się zaczęło?

>> DJ Baauer - oto twórca muzyki Harlem Shake!
>> Światowe TOP 10 Harlem Shake!

Wybór jest zupełnie autorski, ale jeśli macie lepsze propozycje - piszcie w komentarzach - nie wykluczamy, że TOP 5 (tudzież TOP 6) może ulec modyfikacji :)

POLSKIE HARLEM SHAKE - TOP 5/6:

Na pierwszym miejscu chłopaki z Krakowa, bo wiemy, że to nie jest inscenizacja, a prawdziwe życie (chociaż faktycznie za dużo tu gości w koszulkach, a za mało bez):Drugie miejsce dla Grudziądz Harlem Shake. Punkty przyznane za kreatywne wykorzystanie szkoły i zabezpieczenie terenu zgodnie z zasadami BHP (szkoła jednak czegoś uczy ;):Tu plusik, bo chłopaki udowodnili, że dobrze można bawić się w małym gronie i bez alkoholu:Chcemy też docenić pupę chłopaka z "Krzyku" i genialny, offowy kadr, którego nie powstydziłby się sam Lars Von Trier! Zatem miejsce czwarte:Na koniec ex aequo dwoje singli, którym Harlem Shake wyszedłby zdecydowanie lepiej, gdyby połączyli siły. Jeśli mielibyśmy rozpatrywać filmy osobno: dziewczyna dostaje punkty za płeć, Stefan za głowę konia - gdzie ją kupiłeś?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze