Polskie Kardashianki

Grycanki po latach. Oto, co stało się z "polskimi Kardashiankami". Kariera Marty Grycan i jej córek została nagle przerwana

Grycanki robiły kiedyś furorę w polskim show-biznesie! Marta Grycan i jej córki marzyły o byciu polskimi Kardashiankami. Fascynował je blichtr, przepych i medialna zawierucha. Kariera dziedziczek lodowej fortuny została jednak – ku niezadowoleniu wielu - brutalnie przerwana. Co kryje się za nagłym zniknięciem Grycanek?

Spis treści

  1. Marta Grycan i jej córki, czyli polskie Kardashianki w natarciu
  2. Grycanki nagle zniknęły z mediów. Dlaczego wycofały się z życia publicznego?
  3. Co dziś robią i jak wyglądają Grycanki?

Marta Grycan i jej córki, czyli polskie Kardashianki w natarciu

Był rok 2011, kiedy Marta Grycan z impetem wkroczyła na warszawskie salony. O żonie Adama Grycana, syna Zbigniewa Grycana, czyli twórcy lodowego imperium, niemal od razu zrobiło się głośno. Dawid Woliński porównał ją do Dity von Teese, Kuba Wojewódzki stawał w obronie, gdy Michał Piróg i Karolina Korwin-Piotrowska nie szczędzili jej gorzkich słów, w samych superlatywach wypowiadała się o niej także Magda Gessler. Ambitna synowa właściciela znanej w całej Polsce firmy epatowała bogactwem, nie miała także oporów przed tym, żeby opowiadać w mediach o swoim życiu prywatnym. W wywiadach rozpływała się nad swoim mężem zapewniając, że "ma w łóżku George'a Clooney'a", a "w domu chodzi w szpilkach" i "ma pomoc domową".

Czytaj też: Tak dziś wygląda słynny "polski hydraulik". Poznalibyście go?

Na salonach Marcie Grycan towarzyszyły córki. Weronika Grycan marzyła o byciu tancerką i przez pewien czas spełniała się w roli choreografki Ich Troje. Wiktoria Grycan aspirowała do bycia modelką plus size, natomiast najmłodsza z całej trójki - Gabrysia Grycan chciała zostać aktorką.

Grycanki nigdy nie ukrywały, że szczerze podziwiają siostry Kardashian. Ponoć jedna ze stacji zabiegała nawet o reality show, w którym Marta Grycan miałaby pokazać swoje prywatne życie, ale z tego pomysłu nic nie wyszło. Synowa potentata lodowego Zbigniewa Grycana wydała za to kilka książek i poprowadziła z Piotrem Gąsowskim program "Polski Turniej Wypieków".

Polecamy: Tak teraz wyglądają aktorzy, którzy zagrali w "Modzie na sukces". Niektórych trudno rozpoznać!

Grycanki nagle zniknęły z mediów. Dlaczego wycofały się z życia publicznego?

Marta Grycan przez kilka lat lansowała się z córkami w show-biznesie, ale nestorowi rodu Grycan było to bardzo nie na rękę. "Ani ja ani moja żona nigdy nie stawialiśmy sobie za cel tworzenia szumu medialnego wokół naszej rodziny" - mówił w rozmowie z Super Expressem Zbigniew Grycan.

Wkrótce i jego syn powiedział stanowcze "nie". Adam Grycan uznał, że lans żony i córek przeszkadza mu w interesach – donosił informator Faktu w 2016 roku.

Co dziś robią i jak wyglądają Grycanki?

W 2016 roku słuch o Grycanch zaginął. "Polskie Kardashianki" dla dobra rodzinnej firmy były zmuszone wycofać się z życia publicznego. Panie próbowały jeszcze rozkręcić w Warszawie sklep rybny, ale ten szybko został zamknięty.

W 2023 roku w mediach ukazały się najnowsze zdjęcia Marty Grycan wykonane przez paparazzi. Niegdysiejsza "naczelna salonowa lwica" została przyłapana z córką Gabrielą w centrum ogrodniczym.

Przeczytaj także: Pamiętacie Just 5? Tak dziś wyglądają członkowie słynnego boysbandu. Lepiej usiądźcie!

W galerii przypominamy, jak zaczęła się medialna kariera Marty Grycan i jej córek. Zobaczcie, jak dziedziczki lodowej fortuny zawojowały polski show-biznes. Myślicie, że jeszcze kiedyś powrócą?

Listen on Spreaker.