Gromee i Catali - piosenka Talk To Me HITEM jesieni 2021? O czym jest utwór?

2021-09-11 14:00
Gromee i Catali - piosenka Talk To Me: TEKST i TŁUMACZENIE. O czym jest utwór?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee i Catali - piosenka Talk To Me: TEKST i TŁUMACZENIE. O czym jest utwór?

Czołowy polski producent i DJ Gromee nawiązał kolejną międzynarodową współpracę! Tym razem łączy siły z CATALI w nowym singlu Talk to Me. Jak brzmi utwór? O czym jest? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Gromee i Catali - piosenka Talk To Me to murowany hit jesieni 2021? O czym jest nowa piosenka Talk To Me od Gromeego? To utwór, który w momencie premiery zrobił sporą furorę w internecie, a także wśród słuchaczy Radia ESKA. Gromee już od dekady dominuje na polskim i zagranicznym rynku. Jest znany ze współprac z wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy ogromne hity radiowe zgodne z aktualnymi trendami. Był headlinerem prestiżowych festiwali EDM i dzielił scenę między innymi z Mariah Carey, Stevem Aokim, Stingiem czy Eltonem Johnem. Jest pomysłodawcą Orchestronu, popularnej serii koncertów ze stuosobową orkiestrą, która poddaje elektroniczne i taneczne klasyki zupełnie nowej aranżacji.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

Gromee i Catali - piosenka Talk To Me

Talk To Me to nowa piosenka Gromeego, która ma szansę stać się hitem jesieni 2021. Najbardziej charakterystycznym elementem utworu jest silny wokal Cataliny Schweighause, a także brzmienia gitary stworzone w krakowskim studio. CATALI, a właściwie Catalina Schweighauser, jest 26-letnią artystką amerykańskiego, holenderskiego, szwajcarskiego i włoskiego pochodzenia mieszkającą w Amsterdamie. Studiowała muzykę współczesną w Guildford w Anglii. Jej styl muzyczny to wybuchowa mieszanka chwytliwych utworów i silnego kobiecego wokalu. Pop, dance i house to główne gatunki artystki, a teksty są jedną z jej mocnych stron.

Talk To Me - o czym jest piosenka Gromeego?

Piosenka Gromeego, Talk To Me swoją premierę miała 10 września 2021. To idealny czas, by walczyć o tytuł najlepszej premiery jesieni 2021. Sam utwór to opowieść, którą przedstawia zakochana kobieta. Marzy o tym, by jej druga połowa cały czas budziła się obok niej w łóżku. Gwarantuje mu jednocześnie, że będzie go kochać do szpiku kości przez całe życie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze