Gromee i Catali - piosenka Talk To Me HITEM jesieni 2021? O czym jest utwór?

2021-09-11 14:00
Gromee i Catali - piosenka Talk To Me: TEKST i TŁUMACZENIE. O czym jest utwór?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee i Catali - piosenka Talk To Me: TEKST i TŁUMACZENIE. O czym jest utwór?

Czołowy polski producent i DJ Gromee nawiązał kolejną międzynarodową współpracę! Tym razem łączy siły z CATALI w nowym singlu Talk to Me. Jak brzmi utwór? O czym jest? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Gromee i Catali - piosenka Talk To Me to murowany hit jesieni 2021? O czym jest nowa piosenka Talk To Me od Gromeego? To utwór, który w momencie premiery zrobił sporą furorę w internecie, a także wśród słuchaczy Radia ESKA. Gromee już od dekady dominuje na polskim i zagranicznym rynku. Jest znany ze współprac z wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy ogromne hity radiowe zgodne z aktualnymi trendami. Był headlinerem prestiżowych festiwali EDM i dzielił scenę między innymi z Mariah Carey, Stevem Aokim, Stingiem czy Eltonem Johnem. Jest pomysłodawcą Orchestronu, popularnej serii koncertów ze stuosobową orkiestrą, która poddaje elektroniczne i taneczne klasyki zupełnie nowej aranżacji.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

Gromee i Catali - piosenka Talk To Me

Talk To Me to nowa piosenka Gromeego, która ma szansę stać się hitem jesieni 2021. Najbardziej charakterystycznym elementem utworu jest silny wokal Cataliny Schweighause, a także brzmienia gitary stworzone w krakowskim studio. CATALI, a właściwie Catalina Schweighauser, jest 26-letnią artystką amerykańskiego, holenderskiego, szwajcarskiego i włoskiego pochodzenia mieszkającą w Amsterdamie. Studiowała muzykę współczesną w Guildford w Anglii. Jej styl muzyczny to wybuchowa mieszanka chwytliwych utworów i silnego kobiecego wokalu. Pop, dance i house to główne gatunki artystki, a teksty są jedną z jej mocnych stron.

Talk To Me - o czym jest piosenka Gromeego?

Piosenka Gromeego, Talk To Me swoją premierę miała 10 września 2021. To idealny czas, by walczyć o tytuł najlepszej premiery jesieni 2021. Sam utwór to opowieść, którą przedstawia zakochana kobieta. Marzy o tym, by jej druga połowa cały czas budziła się obok niej w łóżku. Gwarantuje mu jednocześnie, że będzie go kochać do szpiku kości przez całe życie!

Najnowsze