Gosia Andrzejewicz - wiek, wzrost, dziecko, piosenki. Co wiemy o popularnej wokalistce?

2020-10-31 21:23 MK
Gosia Andrzejewicz
Autor: TRICOLORS/East News

Aż ciężko w to uwierzyć, ale od fonograficznego debiutu Gosi Andrzejewicz minęło już kilkanaście lat. Od tamtej pory, wokalistka wydała wiele piosenek, które stały się wielkimi hitami. I choć dziś gwiazda muzyki pop rzadziej udziela się w mediach, wciąż sporo koncertuje, a także zgodziła się na wzięcie udziału w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na ESKA.pl znajdziecie garść najważniejszych informacji o tej wokalistce.

Gosia Andrzejewicz - wiek, wzrost, dziecko, piosenki: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnej wokalistki, której hity, takie jak Pozwól żyć czy Słowa zna chyba każdy. Na przestrzeni lat, artystka wielokrotnie zmieniała swój wizerunek, zaskakując przy tym nawet najwierniejszych fanów. Teraz, wielbiciele jej talentu będą mieli sporo okazji, by podziwiać jej metamorfozy, bowiem gwiazda popu przyjęła zaproszenie do udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy dzięki uczestnictwu w popularnym show, Gosia Andrzejewicz z powrotem wróci na sam szczyt?

Gosia Andrzejewicz - wiek

Wielu internautów zastanawia sie: ile lat ma Gosia Andrzejewicz? Wokalistka zawsze zachwyca nienagannym wyglądem, a w ostatnim czasie, również świetną sylwetką. Gwiazda przyszła na świat 14 stycznia 1984 roku w Bytomiu. Oznacza to, że w 2020 roku skończyła 36 lat.

Gosia Andrzejewicz - wzrost

Według informacji dostępnych w sieci, Gosia Andrzejewicz mierzy dokładnie 162 centymetry wzrostu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Filip Gurłacz - "Mama ostrzegała"

Gosia Andrzejewicz - dziecko

Wokalistka jest jedną z tych gwiazd, które rzadko dzielą się informacjami ze swojego życia prywatnego. Artystka od kilku lat związana jest z producentem muzycznym Arturem Kamińskim, z którym doczekała się swojego pierwszego dziecka. Synek pary - Mateusz Kamiński przyszedł na świat w czerwcu 2015 roku. Po narodzinach pociechy, Gosia skupiła się głównie na macierzyństwie.

Gosia Andrzejewicz - piosenki

Przez całą swoją karierę, Gosia Andrzejewicz wydała cztery albumy studyjne, z których pochodzą takie single, jak Pozwól żyć, Słowa, Trochę ciepła, Lustro czy też Wojowniczka.

Najnowsze