Gorąca 20 Premiery: OneRepublic - Kids || G Girls - Call The Police

i

Autor: fot. okładka singla Kids - OneRepublic OneRepublic - Kids okładka

Gorąca 20 Premiery: OneRepublic - Kids || G Girls - Call The Police

2016-08-12 18:44

OneRepublic - Kids oraz G Girls - Call The Police: dwie nowe propozycje do listy hitów Radia ESKA! Z jednej strony przystojni Panowie, a z drugiej piękne kobiety! Kogo kawałek jest lepszy? Posłuchajcie na ESKA.pl i zdecydujcie!

OneRepublic - Kids: 12 sierpnia 2016 to premiera w Gorącej 20! Utwór właśnie dziś został zaprezentowany i wydany jako singiel na całym świecie. Usłyszycie go na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! W tym samym notowaniu pojawi się druga nowa propozycja: G Girls - Call The Police! Co ciekawe autorkami tej premiery w G20 są: Inna i Alexandra Stan, to one postanowiły stworzyć swój zespół. Przystojni panowie ze Stanów Zjednoczonych i piękne piosenkarki z Rumunii włączą się do walki o Wasze głosy. Od początku tygodnia mamy dla Was m.in. płyty Mike'a Posnera!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

OneRepublic - Kids: Premiera w G20

OneRepublic kilka dni temu niespodziewanie ogłosili, że 12.08.2016 ukaże się ich kolejny utwór. Niektórzy fani zacierali ręce, bo wcześniej wiele wskazywało na to, iż kolejny kawałek powstał we współpracy z Arianą Grande. Tak się jednak nie stało. Amerykańska grupa z Ryanem Tedderem na czele kontynuuje promocję zbliżającej się wielkimi krokami czwartej studyjnej płyty. Krążek nie ma jeszcze tytułu i oficjalnie potwierdzonej daty premiery. Wstępnie mówi się, że pojawi się pod koniec tego lub na początku 2017 roku.

"Kids" to drugi po hitowym "Wherever I Go" singiel promujący nadchodzące wydawnictwo zespołu. To także potwierdzenie, że ta płyta będzie naprawdę dobra! Przekonajcie się sami:

OneRepublic - Kids

 

G Girls - Call The Police: Premiera w G20

G Girls to debiutantki na rynku muzycznym. Zespół tworzą światowe gwiazdy, które znacie z solowej działalności! W skład girlsbandu wchodzą: Inna, Alexandra Stan i mniej kojarzone Antonia i Lori. Postanowiły one nagrać utwór, który będzie parkietowym hitem w Europie. Co ciekawe za tekst i produkcję kawałka odpowiada m.in. Eric Turner! Czy jeszcze tego lata cztery niebezpieczne w teledysku dziewczyny z Rumunii - będą dominować w Gorącej 20 Radia ESKA? Posłuchajcie, oceńcie i zdecydujcie! Na notowanie 12 sierpnia 2016 zaprasza Hanczak.

 

RW