Gorąca 20 Premiera: The Wanted - Glow In The Dark [AUDIO]

2014-02-28 14:17

Glow In The Dark od chłopaków z The Wanted to premiera na piątek w Gorącej 20 Radia ESKA. Czy ta piosenka rozbłyśnie i stanie się hitem? Posłuchaj kawałka przed premierą w Gorącej 20 już teraz na ESKA.pl!

The Wanted - Glow In The Dark to piątkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Posłuchaj kawałka już teraz, zanim zabrzmi na antenie Radia ESKA tuż po godzinie 18.00.

>>> Gorąca 20 - głosuj na swoje ulubione hity!


Piosenka Glow In The Dark to już szósty i ostatni singiel z wydanej w 2013 roku płyty pt. Word of Mouth. Na kolejnego singla od The Wanted prawdopodobnie trzeba będzie długo doczekać. Członkowie grupy ogłosili niedawno, że wezmą sobie przerwę od nagrywania nowej muzyki. Fani grupy muszą zatem uzbroić się w cierpliwość.

Na pocieszenie trzeba dodać, że możemy się wkrótce spodziewać solowych projektów chłopaków z The Wanted. Na razie zachęcamy do przesłuchania ostatniego singla promującego wspólny krążek zespołu.

The Wanted - Glow In The DarkRC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze