Gorąca 20 Premiera: Robert M - Want It Tonight. Posłuchaj tanecznej nowości [AUDIO]

2015-02-11 20:00
Robert M - Want It Tonight
Autor: fot. okładka singla Robert M - Want It Tonight

Robert M - Want It Tonight to ekskluzywna premiera w Gorącej 20 w środę 11.02.2015. Nowy singiel popularnego didżeja i producenta do posłuchania na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl

Robert M - Want It Tonight to ekskluzywna premiera w Gorącej 20 w środę 11.02.2015. Nowy singiel popularnego didżeja i producenta do posłuchania na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl.

Robert M, tworzący również od pewnego czasu pod pseudonimem Rozbójnik Alibaba, wydaje nowy utwór. Taneczny kawałek to idealna propozycja na końcówkę karnawału. Jest to również powrót Roberta do anglojęzycznych kompozycji. Przypomnijmy, że dyskografię artysty zamyka płyta Bal maturalny nagrana razem z Janem Borysewiczem. Album miał swoją premierę w połowie listopada 2014 roku i uzyskał status złotej płyty.

Posłuchaj nowego singla Roberta M - Want It Tonight:

 

Pamiętajcie, że na wszystkie piosenki w Gorącej 20 możecie głosować klikając tutaj >>> ESKA.pl/goraca20. Jeśli nie ma tam Waszego ulubionego przeboju, możecie go zgłosić do propozycji.

Jak wam się podoba najnowsza propozycja muzyczna od Roberta M?

>>> KSW 30 - o której, gdzie online, transmisja, karta walk, czy można oglądać za darmo? Wszystko o KSW 30!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze