Gorąca 20 Premiera: Otto Knows feat. Avicii - Back Where I Belong. Ostatni hit Avicii'ego?!

2016-08-11 15:08
Gorąca 20 Premiera: Otto Knows feat. Avicii - Back Where I Belong. W Szwecji muzyczna siła?!
Autor: fot. okładka singla Otto Knows feat. Avicii - Back Where I Belong

Otto Knows feat. Avicii - Back Where I Belong: usłyszycie premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek trafi do propozycji naszego zestawienia w czwartek, 11 sierpnia po godzinie 18:00! Czy Szwedzi po raz kolejny pokazali, że są najlepszymi producentami muzyki na świecie? Oceńcie to już teraz na ESKA.pl!

Otto Knows feat. Avicii - Back Where I Belong: 11 sierpnia 2016 to premiera w Gorącej 20! Kawałek włączy się do walki o Wasze głosy tuż po godzinie 18:00! Czy podobnie jak w przypadku poprzednich utworów od tych artystów - ten osiągnie równie duży sukces? Zastanówcie się czy autorzy premiery w G20 zasłużyli na Wasz głos! Michał Michu Sobkowski w zamian za Wasze wsparcie ma najnowsze płyty od najlepszych artystów!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Avicii hit - Back Where I Belong ostatnim?

Na początku tego roku świat obiegła informacja, że Avicii rezygnuje z koncertów! Nie bez powodu przypominamy ten fakt. Szokujące oświadczenie wywołało w przemyśle muzycznym ogromne poruszenie. Tymczasem Otto Knows zaprosił do współpracy swojego dobrego kolegę i wspólnie nagrali kawałek pt. Back Where I Belong. Właśnie on ma dotyczyć decyzji Aviciiego, który zdecydował się zejść ze sceny i skupić się na swoim osobistym życiu.

Back Where I Belong - Premiera w G20

Autor premiery w G20 - po raz kolejny szykuje się do podbicia listy przebojów Eski. Wcześniej zdobył Wasze uznanie singlem pt. Million Voices i próbował podbić rynek utworami: Next To Me i Dying For You. Najnowszy singiel walczący od 11 sierpnia o głosy w G20 - "Back Where I Belong" to pozytywny i dobrze nastrajający kawałek, przy którym trzeba zatańczyć! Zrobicie to? ;)

Otto Knows feat. Avicii - Back Where I Belong

RW

Najnowsze