Gorąca 20 Premiera: Inna feat. Eric Turner - Bop Bop

2015-10-22 17:35
Inna w teledysku do Bop Bop
Autor: fot. YouTube/Inna Gorąca 20 Premiera: Inna feat. Eric Turner - Bop Bop

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej premiera! Tym razem będzie nią Bop Bop! To piosenka, pod którą podpisuje się Inna & Eric Turner. Tych artystów znacie doskonale! W Liście Przebojów Eski oprócz najnowszych piosenek czeka na Was - 20 najpopularniejszych hitów w Polsce. Czy czwartkowa premiera dołączy do tego zaszczytnego grona? Oceniajcie już po godzinie 18:00! 

Dziś, 22 października 2015 roku premierą w Gorącej 20 Radia ESKA będzie piosenka, pod którą podpisuje się Inna i Eric Turner. Singiel "Bop Bop" dobrze znanej Wam rumuńskiej piosenkarki wybrzmi po raz pierwszy w Liście Hitów Eski już dziś 22.10.2015 roku. Niektórym zapewne od razu przypominają się czasy, kiedy to Inna walczyła z hitem "Hot" o miano numeru 1 Gorącej 100 w 2009 roku. Czy z nowym singlem ma to szanse? Ocenicie to w kolejnych notowaniach, a najbliższe już dziś od godziny 18:00! 

Inna w Gorącej 20

O niej śmiało można powiedzieć, że to weteranka G20 Eski! Od 2009 roku praktycznie z każdym singlem zdobywała szczyty Eskowej Listy Przebojów. Wszystko zaczęło się od singla "Hot", w którym się zakochaliście. To drugi, najpopularniejszy hit w Gorącej 20 w 2009 roku. Wówczas marzeniem słuchaczy Radia Eska było zobaczyć Inną na żywo. Tak się stało! A to wszystko za sprawą gali 2010 ESKA Music Awards.

Z następnymi hitami Eleny Apostoleanu było równie dobrze, jak z tym pierwszym. W 2010 roku specjalnie dla Radia ESKA Inna nagrała dedykowaną wersje przebojów "10 Minutes" i "Deja Vu"! Warto dodać, że hity te wielokrotnie docierały na szczyt najpopularniejszej listy przebojów w Polsce. Utwór "Amazing" również pojawił się na gali 2010 ESKA Music Awards, a "Love" - drugi singiel z debiutanckiej płyty został hitem lata 2010!

Eric Turner - kim jest?

Eric Turner, dał się poznać ze współpracy z Tinie Tempah przy hicie "Writing in the Stars". Kawałek podbijał wszystkie najważniejsze listy świata! Jak do tej pory największym sukcesem tego artysty jest numer 1 na UK Charts właśnie z tym singlem. Oprócz tego amerykański piosenkarz i autor wielu tekstów nagrał utwór pt. "Dancing in My Head", który został zremiksowany przez Aviciiego!

Gorąca 20 Premiera: Inna feat. Eric Turner - Bop Bop

Już 27 października 2015 roku w sprzedaży pojawi się czwarty studyjny album od Rumunki. Jego tytuł, to "INNA" i znajdziemy na nim singiel "Bop Bop", w którym gościnnie pojawił się Eric Turner. Sama piosenka swoim brzmieniem przywołuje lata 50./60./70. XX wieku. Styl tańczenia, ubioru w teledysku do tego nagrania także ma za zadanie dać poczuć nam klimat tamtejszych rytmów. Czy zatem możemy mówić o nowym rozdziale w świecie muzyki rozrywkowej? Bowiem coraz częściej artyści wykorzystują sample, melodie, przy których w czasie zabaw bawili się nasi dziadkowie. 

Inna feat. Eric Turner - Bop Bop, to Premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Utwór usłyszycie po raz pierwszy 22 października 2015 roku po godzinie 18:00. W Liście Przebojów Eski za Wasze głosy mamy dla Was płyty Maroon 5 i Hurts! Nic tylko głosować >>> już TERAZ

Przed radiową premierą singla polecamy Wam teledysk! 

 

RW

Najnowsze