Gorąca 20 Premiera: Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah). Całuśny hit rozgrzeje każdego!

2016-09-08 13:43
Gorąca 20 Premiera: Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah). Całuśny hit rozgrzeje każdego!
Autor: fot. okładka singla Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah)

Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah): premiera w Gorącej 20! Czy to hit na miarę Be The One i Hotter Than Hell? Oceńcie to włączając Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00 lub już teraz na ESKA.pl! Całuśny kawałek podrzucamy Wam na ESKA.pl!

Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah): 8 września 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Nowa piosenka angielskiej piosenkarki do usłyszenia na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Artystka rozpoczęła swoją przygodę z muzyką wydając utwór pt. New Love. Niedługo później ukazał się wielki przebój, który znacie z listy hitów Eski - Be The One. Popularnością cieszył się również kawałek zatytułowany Hotter than Hell. Dua Lipa tymi singlami zapowiedziała debiutancki album, który ma już nawet datę premiery. Poznacie ją poniżej tego artykułu! Pamiętajcie, że Puoteck za wasze głosy ma w tym tygodniu płyty Ariany Grande! Warto ją mieć na swojej półce.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Dua Lipa w G20 - hity

Autorka czwartkowej premiery w G20 dała się już poznać z bardzo dobrej strony. Znacie już jej przebój pt. Be The One, który kilka razy znalazł się na szczycie zestawienia Radia ESKA. Na pewno powalczy o to, by być waszym ulubionym pod koniec roku w Gorącej 100! Do tego czasu osiągnięcia utworu może pobić nowy singiel angielskiej piosenkarki - Blow Your Mind (Mwah).

Blow Your Mind (Mwah) - nowa Dua Lipa

Dua Lipa zapowiada swój debiutancki album, który nazywać się będzie Dua Lipa. Premiera długo wyczekiwanego krążka zapowiedziana jest na 10 lutego 2017 roku! Utwór pt. Blow Your Mind (Mwah) to piąty singiel z tego wydawnictwa. Za tekst odpowiada sama artystka we współpracy z Lauren Christy. Wchodzącą do głowy melodią zajął się Jon Levine, znany ze współpracy z Bebe Rxha, Nelly Furtado, Little Mix oraz m.in. napisał kawałek na płytę Drake'a.

Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah): premierowo w Gorącej 20 w czwartek, 8 września. Całuśny kawałek na pewno rozgrzeje każdego w jesienne wieczory! 

 

RW

 

Najnowsze