Gorąca 20: DJ Fresh & Jay Fay ft. Ms Dynamite - Dibby Dibby Sound! Szalone dźwięki od Fresha! [VIDEO]

2014-01-04 13:13

W Gorącej 20 Radia ESKA premierowo nowy singiel DJ-a Fresha na 2014 rok zatytułowany Dibby Dibby Sound. Czy ta nowość muzyczna ma szansę podić Eskową listę przebojów? Freakowe bity i rapującą Ms Dynamite oddajemy pod Waszą ocenę. Zobaczcie teledysk do Dibby Dibby Sound już teraz na ESKA.pl!

Nowy singiel DJ-a Fresha Dibby Dibby Sound debiutuje jako premiera w Gorącej 20 Radia ESKA 4 stycznia 2014 roku. Kawałek powstał przy współpracy z Jay Fay i rapującej w nim Ms Dynamite. Czy nowość muzyczna autora hitu Hot Right Now z Ritą Orą ma szansę podbić Eskową listę przebojów? Jeśli kochasz freakowe bity i szalone imprezy, to Dibby Dibby Sound jest właśnie dla Ciebie.

>>> G20 - głosuj na swoje ulubione przeboje już teraz!

Nie bez przyczyny Dibby Dibby Sound DJ-a Fresha proponujemy Wam w okresie karnawału 2014. W teledysku do kawałka nie zabrakło motywów prosto z Rio de Janeiro. W pewnym momencie biba z klipu przenosi się do klubu, gdzie nie brakuje tancerek samby a dźwięki w tle przez moment nawiązują do brazylijskiej parady.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze