Google - świąteczna niespodzianka dla fanów Last Christmas i innych gwiazdkowych hitów

2018-12-19 14:09
Last Christmas - tekst i tłumaczenie świątecznego hitu Wham!
Autor: fot./screen/youtube.com/Whamtv Last Christmas

All I Want For Christmas to jeden z największych gwiazdkowych hitów. Google przygotowało specjalną niespodziankę dla fanów świątecznej piosenki.

All I Want For Christmas Is You oraz Last Christmas to jedne z największych gwiazdkowych hitów. Choć przed Świętami obie piosenki atakują nas niemal z każdego głośnika, to jednak ciężko wyobrazić sobie bez nich Boże Narodzenie. Google postanowiło więc przygotować niespodziankę dla wszystkich fanów tych i innych gwiazdkowych przebojów.

Last Christmas, All I Want For Christmas Is You i inne hity w świątecznej oprawie Google

Google postanowiło stworzyć specjalną bożonarodzeniową oprawę dla wielkich gwiazdkowych hitów takich jak Last Christmas czy All I Want For Christmas Is You. Jak to wygląda? Wystarczy wpisać tytuły w wyszukiwarkę!

Little Boy Drummer challenge - nie słuchajcie tej piosenki!

Po wpisaniu All I Want For Christmas Is You albo Last Christmas w Google, możemy zobaczyć wyniki wyszukiwania w specjalnej, świątecznej oprawie. Teledyski widzimy na tle zimowego pejzażu z prószącym śniegiem i świętym Mikołajem. Poniżej wyświetla nam się tekst przebojów i najsłynniejsze covery.

Google - świąteczna niespodzianka dla fanów All I Want For Christmas Is You i innych hitów gwiazdkowych hitów
Autor: Google All I Want For Christmas Is You
Google - świąteczna niespodzianka dla fanów All I Want For Christmas Is You i innych hitów gwiazdkowych hitów
Autor: Google Last Christmas

Prawdopodobnie to nie jedyne świąteczne piosenki wyróżnione w ten sposób. Macie pomysły, które jeszcze hity mogły dostać świąteczną oprawę Google? Warto wypróbować piosenki z listy, która znalazła się w poniższym artykule:

Piosenki świąteczne - 10 hitów, które musisz usłyszeć w te święta!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze