Złoty chłopak

i

Autor: YouTube.com/Yalı Çapkını (screen) Afra Saraçoğlu i Mert Ramazan Demir z serialu Złoty chłopak.

Tureckie gwiazdy

Główni aktorzy z serialu Złoty chłopak są razem? O tym romansie rozpisują się tureckie media

2023-10-02 8:49

Złoty chłopak to turecki serial, który można oglądać w TVP1. Główne role grają Afra Saraçoğlu i Mert Ramazan Demir, którzy wcielają się w Seyran i Ferita. W telenoweli rodzi się między nimi uczucie. Okazuje się jednak, że "motylki w brzuchu" pojawiły się również w prawdziwym życiu! Romans aktorów cieszy się dużym zainteresowaniem w Turcji.

Złoty chłopak to serial, który był prawdziwym hitem w Turcji. Pierwszy sezon cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno widzów, mediów, jak i internautów. Duża w tym zasługa głównych bohaterów. Historia miłosna Seyran i Ferita to wciągający wątek, który został świetnie zagrany przez parę młodych aktorów. Afra Saraçoğlu i Mert Ramazan Demir stworzyli między sobą świetną chemię. Szybko zaczęto podejrzewać, że tak autentyczne pokazanie zauroczenia może wynikać z faktu, że poza planem także zaczęło iskrzyć. Szybko okazało się, że faktycznie może tak. Romans między głównymi bohaterami Złotego chłopaka do dziś jest sprawą, o której można czytać w tureckich mediach. Nie zabrakło jednak skandali.

Złoty chłopak - kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie z tureckiego serialu [GALERIA]

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Afra Saraçoğlu i Mert Ramazan Demir są razem?

Afra Saraçoğlu i Mert Ramazan Demir nigdy nie ukrywali, że mają świetne relacje. Oficjalna wersja była jednak taka, że są przyjaciółmi. Paparazzi przyłapali ich jednak w sytuacjach, które sugerują coś więcej. W tegoroczne wakacje pojawiły się zdjęcia z Portugalii, na których widać, jak aktorzy całują się w morzu. Do tej pory żadna ze stron nie potwierdziła związku.

Możliwa zdrada

Choć tak naprawdę nie wiadomo, czy Afra Saraçoğlu i Mert Ramazan Demir rzeczywiście są parą, tureckie media zdążyły napisać o potencjalnej zdradzie. Prasa pisała, że aby związąć się z Mertem, Afra zostawiła swojego dotychczasowego partnera. Spotkało się to z krytyką. W sierpniu 2023 niektórzy fani twierdzili, że Afra i Mert już nie są razem, a powodem miała być zdrada Ramazana Demira z inną aktorką - Hafsanur Sancaktutan. Wszystko są to jednak tylko plotki.