Global Lista: A Sky Full Of Stars - Coldplay & Avicii to propozycja w połowie maja 2014 roku! Hit? [AUDIO]

2014-05-18 20:30

Nowości muzyczne 2014 tradycyjnie znajdziemy m.in. w Global Liście. Tym razem mamy dla Was nową piosenkę Coldplay z Avicii, czyli A Sky Full Of Stars. To propozycja na Eskowej liście przebojów w połowie maja. Jaki efekty przyniosła kolaboracja grupy z popularnym DJ-em? Jedni kochają, inni nienawidzą - my zapraszamy do słuchania na ESKA.pl!

Nowości muzyczne 2014 w maju mają dla nas panowie z Coldplay. Tak, mowa o nowej piosence Coldplay z Avicii zatytułowanej A Sky Full Of Stars. Numer gramy dla Was w Global Liście Radia ESKA 18 maja jako naszą propozycję na hit. Czy A Sky Full Of Stars podbije listy przebojów. Opinie wśród słuchaczy są różne. Niektórzy twierdzą, że Avicii kompletnie nie pasuje do Coldplay.

Z drugiej strony wielu podkreśla też, ze A Sky Full Of Stars nie jest typową, klubową bombą, a raczej świeżym zagraniem ze strony Coldplay. Jedno jest pewne, o piosence jest głośno a to dobry znak.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy? Zobacz!

Skorzysta na tym też promocja nowej, szóstej już płyty Coldplay zatytułowanej Ghost Stories. A Sky Full Of Stars to trzeci singiel grupy z tego krążka. Album trafi na sklepowe półki 19 maja 2014 roku.

Najnowsze