Global Lista: A Sky Full Of Stars - Coldplay & Avicii to propozycja w połowie maja 2014 roku! Hit? [AUDIO]

2014-05-18 20:30

Nowości muzyczne 2014 tradycyjnie znajdziemy m.in. w Global Liście. Tym razem mamy dla Was nową piosenkę Coldplay z Avicii, czyli A Sky Full Of Stars. To propozycja na Eskowej liście przebojów w połowie maja. Jaki efekty przyniosła kolaboracja grupy z popularnym DJ-em? Jedni kochają, inni nienawidzą - my zapraszamy do słuchania na ESKA.pl!

Nowości muzyczne 2014 w maju mają dla nas panowie z Coldplay. Tak, mowa o nowej piosence Coldplay z Avicii zatytułowanej A Sky Full Of Stars. Numer gramy dla Was w Global Liście Radia ESKA 18 maja jako naszą propozycję na hit. Czy A Sky Full Of Stars podbije listy przebojów. Opinie wśród słuchaczy są różne. Niektórzy twierdzą, że Avicii kompletnie nie pasuje do Coldplay.

Z drugiej strony wielu podkreśla też, ze A Sky Full Of Stars nie jest typową, klubową bombą, a raczej świeżym zagraniem ze strony Coldplay. Jedno jest pewne, o piosence jest głośno a to dobry znak.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy? Zobacz!

Skorzysta na tym też promocja nowej, szóstej już płyty Coldplay zatytułowanej Ghost Stories. A Sky Full Of Stars to trzeci singiel grupy z tego krążka. Album trafi na sklepowe półki 19 maja 2014 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze