Gisela Quiros Pardos kontra Adrianna Rychwalska - latynoska bitwa w The Voice of Poland 12

2021-10-23 21:28
Gisela Quiros Pardos i Adrianna Rychwalska
Autor: materiały TVP

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu. Widzowie wreszcie mogą podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. W jednej z nich udział wzięły Gisela Quiros Pardos i Adrianna Rychwalska. Dziewczyny zmierzyły się w latynoskim przeboju! Kogo wybrała Sylwia Grzeszczak? Sprawdź na ESKA.pl.

Gisela Quiros Pardos kontra Adrianna Rychwalska - latynoska bitwa w The Voice of Poland 12. To bitwa, która z pewnością spodoba się fanom muzyki latynoskiej. Członkinie drużyny Sylwii Grzeszczak zmierzyły się w jednym z największych klasyków. Na ringu pojawiły się, aby wspólnie wykonać piosenkę Puerto Rico. W oryginalnej wersji ten kawałek wykonuje grupa Vaya Con Dios. Warto zaznaczyć, że Gisela jest Hiszpanką, a więc na pozór jej łatwiej jest zaśpiewać piosenkę z fragmentami w języku hiszpańskim. Adrianna jednak dała radę! Kto wygrał bitwę? Sprawdź decyzję Sylwii Grzeszczak.

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

Gisela Quiros Pardos i Adrianna Rychwalska - The Voice of Poland 12

To wykonanie słynnej piosenki Puerto Rico na pewno będzie miało wielu fanów. Choć poziom obu uczestniczek jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Sylwia Grzeszczak zdecydowała, że chce zostawić w swojej drużynie Adriannę. Gisela miała jednak wiele szczęścia i została ukradziona przez jednego z trenerów. Trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze