Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami? - odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-09-18 21:07 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl

Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitami? - to pytanie padło w jednym z odcinków Milionerów. Udział w teleturnieju to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę oraz wygrać milion złotych, w bardzo krótkim czasie. Żeby wzbogacić się o niemałą sumkę, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Komu tym razem dopisze szczęście? Jaka jest odpowiedź na powyższe pytanie? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl!

Program Milionerzy jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku gospodarzem show jest Hubert Urbański, który idealnie sprawdza się w tej roli. W polskiej wersji Milionerów najwyższą nagrodę zgarnęły dotychczas 3 osoby - Krzysztof Wójcik, Maria Romanek oraz Katarzyna Kant-Wysocka. Tym razem, by wygrać wielkie pieniądze należało odpowiedzieć na pytanie Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitarnym? Do wyboru były oczywiście cztery warianty odpowiedzi: A) w wale kierownicy B) w skrzyni biegów  C) w pompie hamulcowej D) w prądnicy. 

Zobacz też: Babcia by tak chciała - parodia piosenki Ronniego Ferrarri. Ten tekst trafi do każdego!

Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitarnym? - odpowiedź na pytanie z Milionerów

Gdzie w aucie znajdziesz przekładnię planetarną z kołem słonecznym i satelitarnym? Do wyboru były oczywiście cztery warianty odpowiedzi: A) w wale kierownicy B) w skrzyni biegów C) w pompie hamulcowej D) w prądnicy. Jaka jest poprawna odpowiedź na to pytanie? Jej udzielenie było warte aż 5000 złotych! Gracz poprosił o koło 50:50 i wyeliminował dwie niepoprawne odpowiedzi. Dzięki temu wybrał wariant B. Była to poprawna odpowiedź! 

Najnowsze