Gdzie jest burza? Ta aplikacja pomoże ci to ustalić

2018-08-14 11:11
Gdzie jest burza? Ta aplikacja pomoże ci to ustalić
Autor: freeimages.com/photographer/tdnb-60025 Burza

Gdzie jest burza? Jak sprawdzić, czy lunie za godzinę czy za pięć minut? Ta aplikacja pozwoli ci bardzo szybko to ustalić!

Gdzie jest burza? Jak wszyscy dobrze wiemy, chmury niosące burze i ulewy mogą przemieszczać się bardzo szybko. Dlatego trzeba dokładnie sprawdzać, gdzie aktualnie pada, jeśli chcemy uniknąć deszczu. Istnieje aplikacja, dzięki której możesz dokładnie monitorować, gdzie dokładnie jest burza i jak szybko do ciebie dotrze. Sprawdź, jak to działa i gdzie ją znaleźć.

Gdzie jest burza? Sprawdź dzięki aplikacji

Zapewne niejednokrotnie zdarzyło ci się planować piknik, wyprawę rowerową albo po prostu siedzieć ze znajomymi w parku i zastanawiać się, kiedy spadnie deszcz. Pogoda w Polsce jest, jak dobrze wiemy, bardzo zmienna. Mimo ciepła i palącego słońca w ciągu dosłownie paru minut pogoda może się zepsuć i nawet nie zauważymy, kiedy zostaniemy zmoczeni do suchej nitki.

Pogoda majówka 2018 - będzie ciepło? Prognoza pogody na majówkę optymistyczna?

Autor: brak danych

Pogoda majówka 2018 - prognoza pogody na majówkę interesuje wszystkich, którzy planują spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. W końcu od tego, jaka pogoda na majówkę 2018, zależy czy będzie można wybrać się na rowerową wycieczkę, posiedzieć nad wodą bądź odpalić grilla w ogródku. Przewidywania synoptyków podrzucamy wam na ESKA.pl.

Powstała aplikacja, która pozwala monitorować, gdzie znajduje się burza. Apka nazywa się Monitor Burz i bardzo dokładnie pokazuje na mapie, gdzie właśnie trwa ulewa, jak szybko się przemieszcza i gdzie występują wyładowania atmosferyczne. Można pobrać ją TUTAJ. Jeśli sprawdzisz, gdzie jest burza trochę za późno, aplikacja niestety nie zagwarantuje, że nie zmokniesz, ale przynajmniej będziesz na to w pewien sposób przygotowany.

Najnowsze