Gang Albanii 2: nowa płyta Ciężki Gnój już w rękach fanów! [FOTO]

2016-04-30 13:29
Gang Albanii 2: nowa płyta Ciężki Gnój już w rękach fanów! [FOTO]
Autor: Fot. okładka płyty Druga płyta Gangu Albanii już w sklepach

Gang Albanii 2: nowa płyta Ciężki Gnój jest już w sklepach i rękach fanów! Zobacz, jak z krążka cieszą się wielbiciele Popka, Borixona i Rozbójnika Alibaby!

Gang Albanii 2: nowa płyta zatytułowana Ciężki Gnój jest już w sklepach i rękach fanów! Drugi studyjny album Gangu Albanii miał początkowo ukazać się dopiero 29 kwietnia, jednak Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba przyspieszyli jego premierę. Ostatecznie płyta do sklepów trafiła 28 kwietnia. Przypomnijmy, że pierwszy krążek zespołu pt. Królowie Życia ukazał się w kwietniu 2015 roku i pokrył się potrójną platyną.

>> Dariusz K. usłyszał wyrok! Za śmiertelne potrącenie spędzi w więzieniu 61 tys. długich godzin!

Gang Albanii 2 - fani z płytą Ciężki Gnój

Najbardziej z wydania kolejnej płyty Gangu Albanii cieszą się oczywiście wierni fani zespołu. Większość z nich kupiła już album i nowym krążkiem pochwaliła się w sieci:

 

Premiera 💥 #gang #steprecords #ciężkignój #gangalbanii #black #welcome #collection Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Telus 🌸 (@xmrsprincess)

 

 

#nowa #płyta #gang #albani #gangalbanii #ciężkignój #popek #borixon #alibaba #rampampampam #cc ✌💪🔥🔥 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patryk (@patrykmul)

 

❤ #gangalbanii #gangalbaniiciezkignoj @gangalbaniiciezkignoj ❤ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivia (@olivka1507)

 

Gang Albanii 2 - tracklista płyty Ciężki Gnój

Poniżej znajduje się pełna tracklista płyty Ciężki Gnój:

 1. KOCHAM CIĘ ROBACZKU
 2. RIKI TIKI
 3. ALBAŃSKIE KAKAO
 4. LECIMY NA KONCERT
 5. AFTER PARTY
 6. KAPITAN KOX
 7. DUPY WINO KOKOLINO
 8. WITA WAS KRÓL
 9. ALBAŃSKA KRÓLEWNA
 10. ALE TU J***E SKUNEMM
 11. NAPAD NA BURDEL
 12. TIRI TIRI
 13. WAKACYJNA MIŁOŚĆ

> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI! <

Gang Albanii to jeden z najbardziej skandalizujących zespołów na polskiej scenie. Jego początki były naprawdę burzliwe! Ciekawe, czy „dokonania” Popka są bardziej szokujące niż pomysły bohaterów #SELFIE… Sprawdźcie:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

KL

Najnowsze