Gala na 10. urodziny Faktu - Wiśniewski, Weekend, Feel, Enej, Sylwia Grzeszczak, Pectus i inni na scenie [VIDEO YOUTUBE]

2013-11-13 18:28

Wielka Gala na 10. urodziny Faktu w Teatrze Polskim była transmitowana 12.11.2013 w Polsacie. Podczas urodzin Faktu wystąpili m.in. Michał Wiśniewski, Feel i Piotr Kupicha, Weekend, Rafał Brzozowski czy Maryla Rodowicz. Zobacz występy z urodzin Faktu 2013!

Gala z okazji 10. urodzin Faktu zgromadziła w Teatrze Polskim wiele gwiazd. Dla Faktu zaśpiewali m.in. Feel i Piotr Kupicha, Weekend, Maciek Maleńczuk, Michał Wiśniewski, Sylwia Grzeszczak i Rafał Brzozowski.

>>> eskaGO - najlepsze radio internetowe!

Sylwia Grzeszczak na gali Faktu 12.11.2013 r. zaśpiewała na wejściu piosenkę Whitney Houston - I Will Always Love You. Próbkę możliwości Grzeszczak w hicie I Will Always Love You poznaliśmy już u Kuby Wojewódzkiego - video możecie obejrzeć poniżej.

Enej na 10. urodzinach Faktu zaśpiewali Symetryczno-Liryczną, Maryla Rodowicz Małgośkę, a Justyna Steczkowska Dziewczynę Szamana. Same polskie hity!

Michał Wiśniewski z nowym wizerunkiem wystąpił po raz pierwszy, śpiewając stary przebój A Wszystko To Bo Ciebie Kocham. Okazuje się, że Fakt z płytą Wiśniewskiego ustanowił rekord sprzedaży prasy w Polsce - 1.200.000 egzemplarzy jednego wydania!

Pectus i Barcelona oraz Feel i Zostań Ze Mną to kolejny muzyczny punkt programu. Na gali Faktu 2013 usłyszeliśmy także: Sylwia Grzeszczak - Małe Rzeczy, Rafał Brzozowski - Za Mały Świat, Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie, kilka piosenek zaśpiewał też Maciej Maleńczuk.

Feel - Zostań Ze Mną na gali Faktu 2013:Występ Michała Wiśniewskiego na Gali Faktu - 12.11.2013r.:Pectus - Barcelona na gali z okazji 10-lecia FAKTU:Sylwia Grzeszczak - I Will Always Love You:


Najnowsze