GWIAZDY

Gabriel Seweryn miał spore problemy przed śmiercią. Media rozpisywały się o jego bankructwie

2023-11-29 9:55

Wieść o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła wszystkimi widzami programu "Królowe życia". Przed śmiercią 56-latek mierzył się ze sporymi problemami. Media rozpisywały się o jego bankructwie. Projektant miał jednak plan na życie, o których chętnie opowiadał.

We wtorek wieczorem media obiegła przykra wiadomość o śmierci znanego z kilku sezonów show TTV "Królowe życia" Gabriela Seweryna. Tragiczne informacje dotyczące zgonu 56-latka potwierdziła rzeczniczka prasowa Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Mężczyzna został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej.

Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - podała Ewa Todorov.

Ostatnie miesiące życia nie były dla Seweryna. "Versace z Głogowa" zamknął swój biznes, a następnie zarejestrował się jako bezrobotny w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie, by, jak wyjaśnił, mieć ubezpieczenie. W jednym z ostatnich wywiadów Gabriel z "Królowych życia" opowiedział o swoim nowym pomyśle na życie.

Nie żyje Gabriel Seweryn! Uczestnik "Królowych życia" zmarł nagle

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Gabriel Seweryn miał plan na życie

We wrześniu tego roku Gabriel Seweryn zapowiedział przebranżowienie się. Jak podaje serwis myglogow.pl, mężczyzna wyznał, że rezygnację z salonu futer traktuje jako nowy początek, a w miejscu pracowni chce otworzyć salon fryzjerski.

Otworzę tutaj salon fryzjerski z gabinetem makijażu permanentnego. Mam bardzo dobrą rękę i wiem, że to potrafię, i będę to robić dobrze – nie ma wątpliwości. Jak nie będzie chętnych na makijaż, będę strzygł włosy i farbował, zawsze to lubiłem robić i robię do tej pory. Mojego partnera strzygę. Uważał, że ma włosy lepiej obcięte niż przez bardzo dobrego fryzjera - mówił.

Seweryn regularnie zamieszczał nagrania ze szkoleń.

Dzięki Sylwii odkryłem, że nauka makijażu permanentnego brwi może być pasją, która nigdy się nie kończy. Jestem gotowy na przyszłe lekcje. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam każdemu kto chce coś zmienić w swoim życiu i poznać nową pasję. Sylwii spokój i opanowanie oraz pewność w wykonywaniu zabiegu zapewnił mi odwagę i pomógł mi uwierzyć w to, że będę MISTRZEM makijażu permanentnego… niebawem kolejne lekcje - pisał na Instagramie.

QUIZ. "Królowe Życia" skradły serca milionom widzów! Wynik 10/10 to OBOWIĄZEK dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 10
Najlepszym przyjacielem Dagmary w programie był