Friz zaskoczył nietypowym wyznaniem. Zdradził, co sprawia mu dużą przyjemność

2022-01-17 15:34
Friz
Autor: Youtube.com/Karol Friz Wiśniewski

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Co sprawia mu niesamowitą przyjemność? Sprawdź niżej.

Wyznanie Friza zaskoczyło niektórych internautów. Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - pochwalił się jednak hobby, którego wiele osób się nie spodziewało. Jak się okazuje, Karol Wiśniewski czerpie ogromną satysfakcję z nauki! Poinformował o tym na swoim koncie na Twitterze. - Uwielbiam się uczyć. Oczywiście wiadomo, że rzeczy które mnie jarają ale to naprawdę jedno z najlepszych uczuć jak widzisz, że zaczynasz coś rozumieć i z każdym dniem jesteś w tym coraz lepszy - napisał Friz.

Friz i Ekipa znikną z YouTube? Zapowiedział przerwę. O co chodzi?

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze