Friz już w Polsce! Co będzie robił po powrocie z USA?

2020-06-02 13:15 JJ
Friz już w Polsce! Co będzie robił po powrocie z USA?
Autor: YouTube Friz Friz już w Polsce! Co będzie robił po powrocie z USA?

Friz w Polsce? To pytanie zadają sobie wszyscy fani youtubera. Czekają na wieści, kiedy ich ulubiony twórca wróci do kraju. Przypomnijmy, że Karol z przyjaciółmi od trzech miesięcy mieszkali w Stanach Zjednoczonych. Co będzie robił Friz po powrocie z USA? Czy wrócił do domu Ekipy pod Krakowem? Szczegóły na ESKA.pl.

Friz wrócił ze Stanów? Czy Ekipa jest już w Polsce? Fani zaczęli się zastanawiać czy Friz z przyjaciółmi wrócili już do Krakowa. Karol Wiśniewski 8 marca 2020 roku skończył daily. Właśnie wtedy na kanale Friza pojawiło się aż dwanaście filmów. To był wielki finał projektu, który trwał 365 dni i realizowany był z całą Ekipą. W między czasie Karol z przyjaciółmi stworzyli piosenkę Przejmujemy jutuby, która ma ponad 40 milionów wyświetleń czy otworzyli sklep Ekipy. W marcu 2020 youtuberzy pojechali do Stanów Zjednoczonych.

Friz wrócił do Polski

Friz wraz z Ekipą 1 czerwca 2020 roku wrócił do Polski. Pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem prosto z domu Ekipy. Co ciekawe nikt z przyjaciół Karola nie poinformował w swoich mediach społecznościowych o tym, że wracają do Krakowa. Wszyscy zadają sobie pytanie, co po powrocie będzie robił Friz?

Co teraz będzie robić Friz?

Karol wspominał wiele razy na swoim InstaStories, że w momencie, kiedy wróci do Polski, będzie zajmował się swoją firmą, a także będzie wrzucał na swój kanał z życia Ekipy. Wiele osób również zastanawia się, czy Friz z Ekipą przeprowadzi się do innego domu. Tego na razie nie wiadomo.

Najnowsze