Frans - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki. Kim jest wykonawca hitu If I Were Sorry?

2019-11-10 11:30 MK
Frans
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Choć jest bardzo młody, już odnosi sukcesy na całym świecie. Mowa o szwedzkim piosenkarzu i tekściarzu imieniem Frans, który zyskał popularność dzięki swojemu udziałowi w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 roku. Wokalista jest również laureatem Bursztynowego Słowika, przyznawanego podczas Top of the Top Sopot Festival 2019. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tego muzyka i publikujemy je już teraz.

Frans - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki: oto informacje, których internauci najczęściej poszukują w kontekście utalentowanego szwedzkiego wokalisty, który zaczyna odnosić coraz większe sukcesy na całym świecie. Jego utwór If I Were Sorry najpierw podbił serca wielu Europejczyków podczas Eurowizji 2016, a teraz serca Polaków, którzy wysłali na niego najwięcej sms-ów podczas konkursu o Bursztynowego Słowika. Co musicie wiedzieć o tym zdolnym artyście?

Frans - wiek

Frans Jeppsson Wall, bo tak naprawdę się nazywa, w 2019 roku skończy 21 lat. Chłopak urodził się 19 grudnia 1998 roku w szwedzkim regionie Skania. Artysta nie opuścił swojej ojczyzny.

Frans - wzrost

Ile wzrostu ma Frans? To jedno z tych pytań, na które odpowiedzi poszukują fanki i fani przystojnego 20-latka. Niestety, szwedzki wokalista nie podał takiej informacji mediom.

Frans - dziewczyna

Wykonawca hitu If I Were Sorry nie należy do grona gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Frans prawdopodobnie jest singlem, choć nie jest to pewna informacja. Wokalista ma na pewno rodzeństwo - zarówno siostrę, jak i brata.

Frans - piosenki

Frans zaczął karierę bardzo wcześnie, bo jako siedmiolatek. W 2006 wraz z zespołem Elias nagrał utwór Who’s da Man, poświęcony szwedzkiemu piłkarzowi Zlatanowi Ibrahimoviciowi. Piosenka odniosła spory sukces na szwedzkich listach przebojów i zagwarantowała mu wydanie debiutanckiego albumu. Po dziesięciu latach, wokalista zgłosił się do Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem If I Were Sorry, który pozostaje jego największym hitem.

Frans - Instagram

Jak większość młodych osób, również i Frans posiada konto w serwisie Instagram, gdzie dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego, jak i zawodowego. Znajdziemy tam fotografie z przyjaciółmi, rodziną czy też ze sceny. Piosenkarza śledzi 122 tysiące osób. Znajdziecie go pod nickiem: @fransbyfrans.

Najnowsze