Filtry na Instagramie, które są najpopularniejsze w 2020 roku! [LISTA]

2020-06-03 10:11 Patrycja Obarowska
Instagram
Autor: pixabay.com

Filtry na Instagramie potrafią odmienić życie! Korzysta z nich niemalże każdy użytkownik, który ma konto w popularnej na skalę światową aplikacji. Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was wyjątkową listę najbardziej rozchwytywanych filtrów tego roku! Jeśli używane przez ciebie nakładki już ci się znudziły, wpadnij i sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy!

Instagram to jeden z bardziej lubianych serwisów społecznościowych, z którego filtry, kolorowe nakładki wysypują się, jak z damskiej torebki. Jest ich tyle, że można przebierać w nich bez końca, a co więcej nieustannie powstają kolejne od momentu, kiedy każdy użytkownik w prosty sposób może stworzyć swoją własną nakładkę. Popularne filtry są nieodłącznym elementem Instagrama, ponieważ większość osób używa ich w swoich zdjęciach, postach, a nawet w sekcji instastories, gdzie internauci pokazują swoje treści tylko przez 24 godziny. Okazuje się, że filtry mają swoją datę ważności i zazwyczaj są sławne tylko kilka dni, a zaraz po nich pojawiają się kolejne, które mają swoje 5 minut. Nakładki, które są popularne zyskują sławę dzięki promocji influencerów, którzy często są przykładem dla innych użytkowników. Na ESKA.pl specjalnie dla miłośników Instagrama, przygotowaliśmy listę filtrów, które rządzą w aplikacji w 2020 roku i z pewnością świetnie będą prezentować się latem!

Instagram - filtry na 2020 

Instagram to aplikacja, która oferuje bardzo dużo przeróżnych filtrów, które można podzielić na wiele kategorii, a więc z pewnością nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie tam coś dla siebie. Poniżej znajdziecie listę filtrów, które są najczęściej używane w 2020 roku. 

  • Mood - to jeden z filtrów, który idealnie sprawdzi się latem 2020, a polubią go szczególnie osoby, które nie mogą naturalne opalać się w promieniach słońca. 
  • Retro film - to jednej z najmodniejszych filtrów w 2020 roku, który charakteryzuje się nieco starszą kliszą. Filtr ten jest nałogowo używany w instastories oraz w postach na IG. 
  • Freckles - Piegi to trend 2020, więc jak nie masz swoich naturalnych, możesz odpalić bardzo realny filtr i po sekundzie mieć już je na całej twarzy. To hit tego roku! 
  • 2mildiezy8 - Błysk, błysk i jeszcze raz błysk. Cała twarz pokryta srebrną, świecącą maską jest równie popularna na Instagramie w tym roku, jak powyższe filtry. 
  • Sky - to filtr, w którym motywem przewodnim są motyle. Bardzo dobrze kojarzy się z latem i nadaje twarzy fajnych, zdrowych kolorków. 
  • Kira Kira - Mat już dawno wyszedł z mody, dlatego teraz wiele serwisów społecznościowych stawia na glow. ten filtr jest idealny pod tym względem. 
  • Colored eyes - Zastanawiałeś się zawsze, jak wyglądałbyś z innym kolorem oczu? Możesz to sprawdzić już teraz używając ten filtr.
  • Beauty - Ten filtr jest bardzo minimalistyczny, a więc polubią go wszyscy, którzy nie chcą dużo zmieniać! Delikatnie wygładza twarz i nadaje równy koloryt. 
Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze