Fest Festival 2020 - bilety. Ile kosztują fan tickets i do kiedy można je kupić?

2019-09-09 11:30 MK
Fest Festival 2020
Autor: instagram.com/fest_festival

FEST Festival to kolejne wydarzenie muzyczne, które zagościło na mapie wakacyjnych atrakcji dla wszystkich spragnionych zabawy do najlepszej muzyki serwowanej na żywo. Po świetnym przyjęciu pierwszej edycji, organizatorzy zdecydowali się na powtórzenie imprezy w przyszłym roku. Dla wszystkich tych, którzy są pewni, że wezmą udział w wydarzeniu, mamy dobrą wiadomość. Do sprzedaży trafiły bilety fan tickets. O szczegółach na ESKA.pl.

Fest Festival 2020 - bilety to niewątpliwie jedna z najważniejszych kwestii, tuż obok wykonawców, dla wszystkich planujących wybrać się na imprezę. W 2019 roku, pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego trwała dwa dni. Na kilku scenach zaprezentowali się najpopularniejsi wykonawcy, na co dzień tworzący różne gatunki muzyczne. Mogliśmy podziwiać m.in. Darię Zawiałow, Sarsę, Alana Walkera czy Lost Frequencies. W związku ze świetnym przyjęciem, przedstawiciele FEST Festivalu poinformowali, że zorganizują kolejną odsłonę w 2020 roku, tym razem dłuższą o jeden dzień. Fest Festival 2020 będzie miał miejsce w dniach 13 - 15 sierpnia.

Fest Festival 2020 - bilety

Zgodnie z zapowiedziami, organizatorzy uruchomili sprzedaż tak zwanych fan tickets, czyli pierwszej puli biletów dla fanów imprezy, którzy przekonani są o tym, że się na niej pojawią. Wejściówki można kupować od 9 września do końca miesiąca, o ile nie rozejdą się one wcześniej. Za 3-dniowy karnet trzeba zapłacić 289 złotych, czyli tyle, ile w 2019 roku za 2 dni uczestnictwa w wydarzeniu. Istotną informacją jest ta, że bilety z puli można zwrócić w dowolnym momencie, jednak nie później, niż 60 dni przed startem festiwalu. Można je nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony festiwalu. Jeśli chodzi o sprzedaż biletów tradycyjnych, to jeszcze nic nie wiadomo. Na ESKA.pl będziemy na bieżąco informować o możliwości ich zakupu.

Najnowsze