Ferdek Kiepski śpiewa u znanego rapera!

i

Autor: fot. Tomasz Zukowski/EAST NEWS Ferdek Kiepski (Andrzej Grabowski)

Ferdek Kiepski śpiewa u znanego rapera!

2018-03-26 18:05

W teledysku znanego rapera śpiewa serialowy ulubieniec Polaków - Ferdek Kiepski! Na ESKA.pl zobaczycie, jak Andrzej Grabowski radzi sobie z hip-hopem.

Ferdek Kiepski śpiewa u znanego rapera! Tak mogą powiedzieć wszyscy ci, którzy Andrzeja Grabowskiego kojarzą przede wszystkim z serialem Świat według Kiepskich. Polski Aktor stworzył tam niezapomnianą kreację Ferdynanda Kiepskiego - bezrobotnego wrocławianina, który ciągle kłóci się z sąsiadami i co chwila ma nowy pomysł na życie. Teraz Andrzej Grabowski wystąpił w kawałku jednego z najlepszych polskich raperów.

Zenek Martyniuk pokona Sławomira i Taconafide? [SONDA]

Autor: brak danych

Obecnie, największymi hitami polskiego YouTube są piosenki Taconafide oraz Sławomira. Czy zmieni się to za sprawą Zenka Martyniuka i zespołu Akcent?

Ferdek i KęKę w jednym utworze

Andrzej Grabowski zaśpiewał i wystąpił w teledysku do nowego kawałka KęKę. Słynny Ferdek Kiepski i znany raper połączyli siły, by stworzyć utwór Na dłoni. Tytułowe słowa śpiewa właśnie Andrzej Grabowski. Internauci są zachwyceni i... pozwalają sobie na żarty w komentarzach: - Te uczucie, kiedy Ferdek Kiepski bije na głowę połowę polskiego rapu - pisze CDX, - To Ferdek jednak był w pośredniaku - dorzuca lukaszkowy, odnosząc się do słynnych słów Halinki, żony Kiepskiego. Zobaczcie sami, jak Ferdek Kiepski śpiewa u znanego rapera.

Warto zauważyć, że Andrzej Grabowski często udziela się jako wokalista. Kilka lat temu, dużą popularność zdobyła jego piosenka pod tytułem Jak motyl.

Sławomir vs Popek - jak jest podzielona Polska? Gdzie mają więcej fanów?

Autor: brak danych

Gdzie bardziej lubiany jest Popek a gdzie Sławomir? W których województwach mają najwięcej fanów? Sprawdzamy to na ESKA.pl.