FEN 28 - kiedy, gdzie i o której godzinie gala? Czy są bilety na FEN? [DATA, MIEJSCE]

2020-06-13 9:35 RW
FEN 28 - kiedy, gdzie i o której godzinie gala? Czy są bilety na FEN? [DATA, MIEJSCE]
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS FEN 28 - kiedy, gdzie i o której godzinie gala? Czy są bilety na FEN? [DATA, MIEJSCE]

Najwyższa pora na emocje, które dostarczą czołowi zawodnicy mieszanych sztuk walk. W okrągłej klatce między innymi Mateusz Rabęcki, Oli Thomson i brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian. Kiedy i gdzie FEN 28? O której godzinie oglądać? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

FEN 28 - kiedy i gdzie gala? Po długiej przerwie spowodowanej pandemią powracają odbywające się na żywo wydarzenia sportowe. Jednym z pierwszych, jakie będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy IPLI, będzie przeprowadzona bez udziału widzów gala FEN 28, która pierwotnie miała odbyć się w marcu 2020. Początkowo gala FEN 28 zaplanowana była w Hali Globus w Lublinie. W wyniku pandemii koronawirusa i odwołania imprez masowych, została przeniesiona i nie odbędzie się w tym miejscu.

Adam Kownacki: Moja DUMA została ZRANIONA | Andrzej Kostyra

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

FEN 28 - kiedy i gdzie?

Kiedy i gdzie się odbędzie gala FEN 28? Wydarzenie zaplanowane jest na 13 czerwca, godz. 19.00. Wszystko to 13 czerwca, jednak nieznane jest miejsce. Wiadomo, że gala FEN 28 ma miejsce w studio telewizyjnym bez udziału publiczności.

FEN 28 - zawodnicy

Najlepszy zawodnik FEN bez podziału na kategorie wagowe, Mateusz „Chińczyk” Rębecki (10-1, 5 KO, 4 SUB) po raz czwarty stanie w obronie tytułu mistrza w kategorii lekkiej, jego przeciwnikiem będzie mający aż 30 zwycięstw na swoim koncie Fabiano „Jacarezinho” Silva (30-12,11 KO, 12 SUB). Po udanym ubiegłorocznym debiucie w gali FFF 1, po raz pierwszy w federacji FEN wystąpi Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO), jego przeciwnika poznamy w najbliższym czasie.

Do walki o mistrzowski pas kategorii ciężkiej staną: znany z KSW Oli „Spartan” Thompson (20-12, 12 KO, 4 SUB) oraz niebezpieczny Szymon Bajor (20-8, 8 KO, 9 SUB). Rywalem jednego z najlepszych zawodników kategorii półciężkiej – Marcina Wójcika (12-7, 5 KO, 5 SUB) będzie waleczny Rafał Kijańczuk (8-2, 8 KO). Legendarny Igor Pokrajac (29-14, 16 KO, 9 SUB) podejmie jednego z najbardziej bezwzględnych fighterów nad Wisłą, Michała „Masakrę” Kitę (18-11-1, 10 KO, 5 SUB).

Kolejnym debiutującym w FEN wojownikiem będzie pochodzący z Wrocławia Kacper Koziorzębski (5-2, 3 KO), a jego przeciwnikiem – ulubieniec wszystkich sympatyków federacji – Szymon „Lutador” Dusza (8-4, 6 KO, 1 SUB). Nokautujący Marcin Sianos (4-4, 4 KO) zmierzy się z zawodnikiem Rio Grapling Wrocław – Adamem Pałaszem (4-0, 3 KO, 1 SUB).

Niepokonany w FEN Łukasz Charzewski (8-1, 2 KO, 2 SUB) podejmie jednego z najzdolniejszych polskich wojowników młodego pokolenia, Kacpra Formelę (9-3, 3 KO, 3 SUB). Były mistrz FEN oraz czempion DSF Kickboxing Challenge - Dominik Zadora (23-8) spotka się z jednym z najlepszych zawodników w Polsce specjalizujących się w K-1 w kategorii wagowej do 77 kilogramów – Piotrem Sokołem (15-7).

Podczas gali swoje umiejętności pokaże również płeć piękna – Sylwia Firlej (0-0) oraz Anita Bekus (2-1, 1 KO), obie panie wystąpią w kategorii muszej.

FEN 28 - karta walk

  • Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva
  • Krystian Pudzianowski vs TBA
  • Szymon Bajor vs Oli Thompson
  • Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
  • Michał Kita vs Igor Pokrajac
  • Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
  • Marcin Sianos vs Adam Pałasz
  • Łukasz Charzewski vs Kacper Formela
  • Dominik Zadora vs Piotr Sokół
  • Anita Bekus vs Sylwia Firlej
Najnowsze