Felix Jaehn i Jonas Blue o sile prawdziwego uczucia. Past Life od razu wchodzi do głowy!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Felix Jaehn i Jonas Blue o sile prawdziwego uczucia. "Past Life" od razu wchodzi do głowy!

HITY JESIENI

Felix Jaehn i Jonas Blue o sile prawdziwego uczucia. "Past Life" od razu wchodzi do głowy!

2023-09-26 15:30

Felix Jaehn i Jonas Blue stanowią naprawdę zgrany duet. Ich wspólny singiel „Weekends” osiągnął już spory sukces. Teraz powtórzy go singiel "Past Life". Przekonajcie się o tym na własne uszy słuchając utworu na naszej stronie.

Nowości Muzyczne 2023: Jonas Blue i Felix Jaehn nie mają sobie równych. "Past Life" to nie tylko chwytliwy kawałek, ale i hit, któremu przeznaczone są listy przebojów i parkiety na całym świecie. Jak na twórcę EP-ki "Happy Rave" przystało, Felix zadbał o to, żeby "Past Life" był szybkim, tanecznym utworem. Piosenka opowiada o uczuciu, które zna chyba każdy z nas - poznając nową osobę zdaje nam się, że jesteśmy sobie przeznaczeni i znaliśmy się w poprzednim wcieleniu.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Monika wygrała Pensję Prezesa w Radiu ESKA! Posłuchajcie i zobaczcie, jak się cieszyła!

Felix Jaehn i Jonas Blue - piosenka Past Life

Artyści po raz pierwszy spotkali się na Ibizie, podczas imprezy zorganizowanej przez ich wspólnego przyjaciela, Robina Schulza. Minęło kilka lat, a ich drogi wciąż się krzyżowały. W końcu w ich głowach zrodził się pomysł na singiel „Weekends”, który znalazł się na EP-ce Felixa. Entuzjazm tej dwójki natychmiast da się wyczuć w "Past Life". Jak komentuje Felix: - Jestem niezwykle podekscytowany wydaniem mojej drugiej współpracy z Jonasem Blue, piosenki, w którą włożyliśmy całe nasze serca i sporo ciężkiej pracy!

Felix Jaehn - kim jest?

Felix Jaehn zgromadził już 22 mln słuchaczy miesięcznie na Spotify. Artysta od lat odnosi sukcesy jako jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców elektroniki na świecie. Urzekł publikę festiwali Tomorrowland i ULTRA Music. Ostatnio Taylor Swift wybrała go, aby zremiksował przebój „Lavender Haze”. To, co go wyróżnia, to przede wszystkim zdolność do tworzenia chwytliwej muzyki, w której kryje się wiele emocji. Współpraca z Jonasem to jego ósme wydawnictwo po EP-ce „HAPPY RAVE”.

Jonas Blue - kim jest?

Jonas Blue na dobre ugruntował swoją pozycję w przemyśle muzycznym. Jego dotychczasowe wydawnictwa – w tym „Fast Car”, „Perfect Strangers”, „Rise”, „Mama” i „Polaroid” – zgromadziły ponad 19 miliardów streamów na całym świecie i zapewniły 85 milionów sprzedanych egzemplarzy singli oraz 130 platynowych certyfikatów. Jego debiutancki album „Blue” pokrył się złotem w UK i USA oraz zdobył nagrodę BRIT Certified Breakthrough, a to tylko niektóre z jego licznych sukcesów.