Fame MMA 16 - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kiedy jest Fame MMA 2022

i

Autor: FAME MMA

Fame MMA - zarobki. Kwota, którą zarobiła federacja zwala z nóg!

2022-12-08 9:38

Ogromne przychody federacji freak fightowych robią wielkie wrażenie. Przekonali się o tym m.in. włodarze Fame MMA. Krzysztof Rozpara zdradził, jakie kwoty wygenerowała m.in. sprzedaży dostępów do transmisji z walk.

Zarobki Fame MMA zwalają z nóg. Kwoty, jakie można zarobić w świecie freak fightów, oscylują w setkach tysięcy złotych, a nie rzadko są nawet zbliżone do miliona złotych. Zawodnicy, za jedną walkę, są w stanie zapewnić sobie solidny zastrzyk gotówki. Gale cieszą się coraz większym zainteresowaniem, przez co rosną nie tylko gaże tych, którzy walczą, ale również włodarzy. Bilety na Fame MMA w 2022 roku wyprzedawały się w błyskawicznym tempie, a transmisje na żywo cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów freak fightów. Ogromny zarobek zapewniły włodarzom również sprzedane pakiety PPV, czyli usługi pozwalającej wykupić możliwość oglądania danej transmisji za ustaloną kwotę.

Znamy najwyższą ofertę Fame MMA! Który youtuber ją odrzucił?

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Fame MMA - zarobki

Kwota, którą zarobiła federacja Fame MMA w 2022 roku robi ogromne wrażenie. Cztery gale (w marcu, maju, sierpniu i listopadzie) pozwoliły wygenerować włodarzom sumę, o której wielu może pomarzyć. Współwłaściciel Fame MMA - Krzysztof Rozpara, na kanale Koloseum na YouTube, zdradził, jaka kwota wpłynęła na konto federacji dzięki sprzedaży dostępów do transmisji z walk.

Liczba sprzedanych licencji w mijającym roku znacząco przekroczyła nasze oczekiwania. Wyniosła w sumie ponad dwa miliony.

Cena jednej licencji PPV, w zależności od pakietu, to koszt 34,99 złotych lub 39,99 złotych. Ponad dwa miliony sprzedanych licencji, to ponad 70 milionów złotych. Spora część z tej kwoty trafiła oczywiście na konta zawodników Fame MMA oraz została wydana na organizację gal.

Marcin Dubiel zdradził, ile dostał za walkę w Fame MMA. Wynagrodzenie robi wrażenie!