Dubiel

i

Autor: Screen z YT: Marcin Dubiel/trochę mnie to kosztowało...

Marcin Dubiel zdradził, ile dostał za walkę w Fame MMA. Wynagrodzenie robi wrażenie!

2022-11-10 12:54

Marcin Dubiel poruszył kwestię zarobków na Fame MMA. Zawodnik powiedział, jaka kwota wpłynęła na jego konto za walkę z Trombą. Astronomiczna kwota może wielu zszokować! Sprawdziliśmy też, jak wyglądają zarobki w Fame MMA.

Marcin Dubiel powiedział, ile zarobił za walkę na Fame MMA. Wynagrodzenie za walkę może robić ogromne wrażenie. Kwoty, jakie można zarobić w świecie Fame MMA oscylują w setkach tysięcy złotych, a nie rzadko są nawet zbliżone do miliona złotych. Gale cieszą się coraz większym zainteresowaniem, przez co gaże zawodników stale rosną. Pieniądze w świecie freak fightów interesują nie tylko przyszłych zawodników i ich przeciwników, ale również fanów. Gwiazdy federacji wiążą umowy, które nie pozwalają im o ujawnianiu dokładnych zarobków za walki. Jednak niektórzy, mówiąc o swoich gażach, podają widełki lub granice błędu, przez co możemy domyślać się sum, jakie wpłynęły na ich konta po walkach. Podczas Twitcha, temat ten poruszył również Marcin Dubiel. Polski influencer i zawodnik federacji Fame MMA zdradził ile mógł dostać za walkę!

Marcin Dubiel w ogniu krytyki. Fani są zażenowani tym, co mówi o Natsu

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Marcin Dubiel - zarobki za Fame MMA

Marcin Dubiel poruszył temat gaży za walkę na Twitchu. Zawodnik nie podał dokładnej kwoty, która wpłynęła na jego konto za walkę z Trombą, bowiem członków federacji wiąże umowa. Jednak Dubiel podał margines błędu, na podstawie którego możemy domyślić się kwoty.

300 tysięcy to margines błędu.... to w takim razie pół miliona.

Przyjmując ten margines błędu, jego wynagrodzenie za walkę waha się między 200 a 800 tys. złotych. Jednak w tle nagrania słychać głos, który mówi, że Dubiel za wygraną walkę dostał 200 tysięcy. Po usłyszeniu tego, zawodnik wybucha śmiechem, co wielu odczytało jako mocno zaniżoną sumę.

Friz wkurzył kandydatów do T5M. "Nie zdążyłam się nawet przedstawić"