Fagata

i

Autor: Youtube.com/FAGATA; screen z filmu "MOJA NOWA KOLEKCJA KOSMETYKÓW!" Fagata

Fagata zaliczyła wtopę ze swoimi płatkami? Fani zarzucają jej poważny błąd

2022-06-15 17:09

Fagata to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Postanowiła pójść śladem innych gwiazd internetu i wydała własny produkt. Mowa o płatkach śniadaniowych. Okazuje się, że na opakowaniu produktu pojawił się poważny błąd. Internauci zarzucają, że Fagata oszukała klientów. O co chodzi?

Fagata jakiś czas temu wypuściła do sprzedaży płatki śniadaniowe o oryginalnym smaku. - Jak chcecie przekonać się, jak smakuje Fagata to od czwartku w całej Polsce w Biedronkach moje płatki o smaku waty cukrowej! Oznaczajcie mnie jak kupicie - promowała produkt na Instagramie gwiazda internetu. Pomysł bardzo spodobał się jej fanom, którzy szybko ruszyli do supermarketów. Teraz okazuje się jednak, że na opakowaniu produktu pojawił się błąd. Fagata promowała płatki jako odpowiednie dla wegan, co okazało się nieprawdą! Spowodowało to burzę na TikToku. Na ten temat wypowiedziała się między innymi Juszes, czyli znana influencerka promująca weganizm. Dlaczego weganie nie mogą jeść płatków Fagaty?

ZOBACZ TAKŻE: Fagata rozpala wyobraźnię internautów. Gorące zdjęcia z wakacji [GALERIA]

Julia Żugaj o kopiowaniu Sanah

Fagata - skandal z płatkami

Okazuje się, że w składzie płatków Fagaty znajduje się tajemniczy składnik o nazwie E120. Jest to naturalny czerwony barwnik uzyskiwany z czerwców, czyli owadów. Oznacza to, że płatki nie są przeznaczone ani dla wegan ani wegetarian. Influencerka Juszes poinformowała, że zgłosiła sprawę do producenta, ale nie uzyskała odpowiedzi.

Fagata - kim jest?

Fagata to influencerka, która posiada prawie 300 tysięcy subskrypcji w serwisie YouTube. Jej Instagrama obserwuje ponad milion użytkowników. W rzeczywistości nazywa się Agata Fąk i może mieć około 24 lata. Polacy mogą ją znać również z udziału w walkach High League oraz ze związku z influencerem Stuu.