Ewa Farna wybrała dla Kuby Krystyana utwór. ' Robi się seksownie'

2017-05-10 16:19
Ewa Farna wybrała dla Kuby Krystyana utwór, od którego robi się seksownie
Autor: fot. materiały prasowe Polsat Ewa Farna wybrała dla Kuby Krystyana utwór, od którego robi się seksownie

W odcinku Idola z 10.05.2017 uczestnicy, oprócz filmowych, zaśpiewają utwory wskazane przez jurorów. Jaką piosenkę dla Jakuba Krystyana wybrała Ewa Farna? 

10 maja 2017 w Idolu czekają nas nie lada atrakcje. Uczestnicy zaśpiewają nie tylko słynne hity z filmów, ale także utwory wybrane specjalnie dla nich przez jurorów. Kawałek dla Kuby Krystyana wytypowała Ewa Farna i trzeba przyznać, że jej argumentacja jest dość interesująca. - Kiedy wybierałam kawałek dla ciebie, pomyślałam sobie,  że "Human", to jest coś takiego świeżego młodego, dobrego, idealnego dla ciebie. Jak słucham tej piosenki, robię zawsze głośniej i myślę sobie - Jezus Maria, robi się seksownie. To jest świetny numer, o fajnym temacie, tam jest coś takiego, taka lekka agresja - "jestem człowiekiem odpierniczcie się"...  Starałam się dobrać ci taki numer, żeby ci dobrze leżał, żebyś dobrze w nim wypadł. Ty najpiękniej brzmisz w dołach, nie ma się co silić w wysokie rejestry. Bałam się trochę, że jak artyści śpiewają nisko, to mają problem z dykcją, ale jak słucham Ciebie to wydaje mi się, ze nie masz z tym problemu - tłumaczy swój wybór dla Kuby Ewa Farna.

Idol: uczestnicy śpiewają piosenki wybrane przez jurorów

Jakub Krystyan: - To jest dla mnie nowy świat, kiedy muszę myśleć o wielu rzeczach naraz - dobrze śpiewać, patrzeć w kamerę, za którą jest publiczność. To są plusy tego programu, że się tego uczymy. Ja się bardzo cieszę na dzisiejszy występ, nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę i zaśpiewam ten kawałek. Przeanalizowałem go. Numer jest o tym, że jesteśmy tylko ludźmi, każdy z nas może się mylić i nie powinno się nas osądzać przez pryzmat tego, że nie jesteśmy doskonali. - O, i po to ja tutaj jestem- śmieje się Ewa - jesteśmy tylko ludźmi, a ja potem jadę jakimś wrednym tekstem do was.   

Piąty odcinek na żywo już dziś o godzinie 20. w Polsacie!

Rag'n'Bone Man - Human

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze