Levi Diaz

i

Autor: Youtube.com/La Voz Kids Antena 3

Eurowizja Junior 2021 - reprezentant Hiszpanii największym rywalem Sary James? Kim jest Levi Diaz?

2021-09-30 11:03

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka miesięcy najbardziej utalentowane muzycznie dzieci z Europy zawalczą o eurowizyjne trofeum. Wiemy już, że reprezentantką Polski będzie Sara James, która uważana jest za jedną z faworytek. Okazuje się, że kolejny raz największym rywalem naszego kraju może być Hiszpania. Reprezentujący ich Levi Diaz i Sara mają wiele wspólnego.

Eurowizja Junior 2021 - reprezentant Hiszpanii największym rywalem Sary James? Kim jest Levi Diaz? Fani Eurowizji z kraju na Półwyspie Iberyjskim pokładają w nim ogromne nadzieje, tak samo jak Polacy wierzą w sukces zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids. Sara James wygrała Szansę na sukces. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdziło, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych fanów konkursu, ale nie można być pewnym sukcesu, ponieważ konkurencja może być duża. Poważnym kontrkandydatem wydaje się być Hiszpan Levi Diaz. Co o nim wiemy?

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja Junior 2021 - Levi Diaz z Hiszpanii

Levi Diaz to pierwszy chłopiec, który będzie reprezentował Hiszpanię od czasu ich powrotu w 2019 roku. Ma 13 lat i jest niesamowicie utalentowany. Podobnie jak Sara James, wygrał ostatnią edycję programu The Voice Kids u siebie w kraju. Tak samo jak Sara może pochwalić się mocnym głosem. Jego piosenka nie jest jeszcze znana, ale według nieoficjalnych informacji ma to być taneczny utwór z momentami, w których Levi będzie mógł wykazać się wokalnie. Jego najpopularniejszy występ z The Voice Kids możecie zobaczyć poniżej:

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.