Eurowizja Junior 2020 - Czechy i Estonia nie wezmą udziału w konkursie! Kogo jeszcze zabraknie?

2020-07-07 15:42 Patrycja Obarowska
Szansa na sukces. Eurowizja Junior
Autor: WBF

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się bez udziału 5 krajów! Kto w tym roku nie powalczy w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci?! Czechy, Estonia to jedne z krajów, które nie wystąpią na Eurowizji Junior 2020! Kogo jeszcze zabraknie na popularnym wydarzeniu? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 inna niż zwykle! Nie dość, że data popularnego wydarzenia musiała zostać przełożona z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa to dodatkowo okazuje się, że w tym roku odbędzie się ona bez udziału 6 krajów! Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci został przeniesiony na listopad 2020 i to właśnie pod koniec tego miesiąca, dokładnie 29 listopada wielu utalentowanych młodych artystów zawalczy o miejsce numer jeden, a przede wszystkim o swoje muzyczne marzenia! Na dany moment możemy być już pewni obecności reprezentantów z wielu różnych krajów takich jak: Kazachstan, Francja, Gruzja, Hiszpania Rosja, Holandia i wiele innych, jednak wiadomo również, że 6 krajów w ogóle nie planuje pojawić się na nadchodzącej wielkimi krokami Eurowizji dla Dzieci. Czy taka decyzja zapadła z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa? Na ten moment nie znane są powody z rezygnacji z Konkursu, jednak to właśnie reprezentantów z niżej wymienionych krajów nie zobaczymy na Eurowizji Junior 2020! 

Eurowizja Junior 2020 - kraje, które nie wezmą udziału

Eurowizja Junior 2020 bez udziału 6 krajów! W Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie usłyszymy reprezentantów z krajów takich jak: 

  • Czechy
  • Estonia
  • Rumunia 
  • San Marino
  • Słowenia
  • Macedonia
Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze