Eurowizja 2022 - cyrk na scenie w Turynie? Circus Mircus reprezentantami Gruzji! Kim są?

2021-11-15 15:37
Circus Mircus
Autor: Youtube.com/Circus Mircus

Eurowizja 2022 już wywołuje wiele emocji wśród Polaków. Choć jeszcze mnóstwo osób żyje zwycięstwem zespołu Maneskin, niektórzy zastanawiają się, jak wyglądać będzie kolejna edycja. Wielka machina już ruszyła, ponieważ poznaliśmy drugiego oficjalnego uczestnika konkursu - zespół Circus Mircus. Kim są? To bardzo interesujący wybór!

Eurowizja 2022 - cyrk na scenie w Turynie? Circus Mircus reprezentantami Gruzji! Kim są? Eurowizja 2022 już jest na językach fanów konkursu. Choć nadal nie wiemy, kto będzie reprezentantem Polski w konkursie, wydarzenie już wywołuje wiele emocji. W oczekiwaniu na ogłoszenie miasta gospodarza 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, poznaliśmy drugiego oficjalnego uczestnika. Wcześniej nazwisko swojego przyszłorocznego reprezentanta przekazała Belgia. Pisaliśmy na ten temat TUTAJ. Teraz przyszedł czas na Gruzję. Kraj ten postawił na bardzo kontrowersyjny wybór. Na scenie w Turynie pojawi się grupa Circus Mircus. Artyści poinformowali o tym w specjalnym komunikacie na YouTube. Jaki występ mają przedstawić w maju 2022?

Eurowizja 2022 - Dua Lipa reprezentantką Wielkiej Brytanii? Zaskakujące zmiany na wyspach

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Eurowizja 2022 - Circus Mircus z Gruzji

Jak czytamy na oficjalnej stronie Eurowizji, Circus Mircus to "ruch, który skupia dziesiątki profesjonalistów z różnych dziedzin, aby stworzyć niespotykane dotąd wrażenia audiowizualne. Podstawą ich filozofii jest całkowite zaniedbanie ram muzycznych". Fani Eurowizji już zastanawiają się, jakiej piosenki oraz występu można się spodziewać. Co to będzie? Przekonamy się w niedalekiej przyszłości.

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze