Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

Eurowizja 2022 - Dua Lipa reprezentantką Wielkiej Brytanii? Zaskakujące zmiany na wyspach

2021-10-21 10:56

Eurowizja 2022 już jest na językach! Choć wiele osób nadal żyje wygraną zespołu Maneskin, rozpoczęły się spekulacje o możliwych reprezentantach przyszłej edycji. Interesujące informacje pojawiły się w Wielkiej Brytanii. Telewizja BBC zmieniła strategię wyboru gwiazdy i skontaktowano się z ekipą, która stoi między innymi za Duą Lipą!

Eurowizja 2022 - Dua Lipa reprezentantką Wielkiej Brytanii? Zaskakujące zmiany na wyspach. Eurowizja 2022 już jest na językach fanów konkursu. Choć nadal nie wiemy, kto będzie reprezentantem Polski w konkursie, wydarzenie już wywołuje wiele emocji. Niedawno dowiedzieliśmy się, że kolejna edycja konkursu odbędzie się w Turynie. Do Włoch pojadą reprezentanci aż 41 państw. To o dwa więcej niż w 2021 roku, ponieważ do stawki powrócą Czarnogóra oraz Armenia. W niektórych państwach już pojawiają się pierwsze informacje na temat reprezentantów. Poznaliśmy artystę, który zaśpiewa w barwach Belgii. Wiemy także, jak zostanie wybrany polski kandydat. Teraz pojawiły się informacje z wysp brytyjskich. Okazuje się, że BBC ma duże ambicje!

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Eurowizja 2022 - Wielka Brytania

Wielka Brytania już ogłosiła, jak zostanie wybrany ich reprezentant na Eurowizję 2022. Przypominamy, że w 2021 zajęli ostatnie miejsce w finale nie zdobywając ani jednego punktu. W związku z tym BBC postanowiło zmienić sposób wyboru i sięgnęli po najwyższą półkę. Tym razem za wybór odpowiadać będzie firma TAP Music, która stoi za takimi gwiazdami jak Dua Lipa, Lana del Rey czy Ellie Goulding! Oczywiście, nie oznacza to, że któraś z tych gwiazd pojedzie na konkurs. TAP Music zajmie się jednak wyborem artysty, repertuaru oraz promocją kandydatury. Kto wie, może nas zaskoczą i w Turynie faktycznie pojawi się wielka gwiazda!

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE