Eurowizja 2021 - wpadka podczas koncertu! Co się stało z występem Irlandii?

2021-05-18 21:50 AR
Eurowizja 2021 - Irlandia
Autor: EBU/ ANDRES PUTTING

Eurowizja 2021 już się rozpoczęła. Jak wiadomo, to jedno z największych widowisk muzycznych na świecie. Konkurs powrócił po dwóch latach, ale już podczas pierwszego koncertu doszło do wpadki. Przydarzyła się przy występie Irlandii. Co stało się podczas koncertu w Rotterdamie? Wyjaśniamy sytuację.

Eurowizja 2021 to wydarzenie, na które czekało wiele osób. Ostatnia edycja odbyła się w 2019. W zeszłym roku została odwołana z powodu koronawirusa. Konkurs Piosenki Eurowizji powrócił ze zdwojoną siłą, ale nie zabrakło wpadek. Doszło do małego problemu związanego z występem Irlandii. Wyemitowano zapowiedź reprezentantki i od razu powinien zacząć się występ. Tak się jednak nie stało. Widzowie zobaczyli prowadzącą, która przeprosiła za opóźnienie. Co się stało? Okazało się, że ekipa techniczna nie zdążyła przygotować scenografii do irlandzkiego występu. Jak wiadomo, cała gala jest na żywo, a więc mogą przydarzyć się wpadki. Dodatkowo czas na przygotowanie każdego występu jest niezwykle krótki. To zaledwie minuta. Irlandia wystąpiła z małym opóźnieniem, ale nie miało to znaczącego wpływu na przebieg show.

Eurowizja 2021 - relacja z turkusowego dywanu

Eurowizja 2021 - Irlandia. Lesley Roy i piosenka Maps

Reprezentantką Irlandii została piosenkarka Lesley Roy, która w Rotterdamie wykonała nowoczesną piosenkę popową Maps. Artystka miała reprezentować swój kraj na Eurowizji 2021, na którą przygotowała utwór Story Of My LIfe. Konkurs jednak odwołano. Piosenka Maps zebrała jednak lepsze opinie ekspertów i fanów.

Najnowsze