Eurojackpot w Lotto: jakie wygrane? Wysokość, tabela wygranych, prawdopodobieństwo

2017-09-15 22:09

Eurojackpot w Lotto ruszyło! Na ESKA.pl sprawdzamy jakie są wygrane, ich wysokość, tabelę wygranych i prawdopodobieństwo trafienia zwycięskich liczb!

Jakie wygrane? Wysokość? Tabele wygranych i prawdopodobieństwo trafień? To pytania, na które odpowiedzi chcą znać wszyscy planujący wzięcie udziału w Eurojackpot - największej europejskiej grze liczbowej, która organizowana jest w naszym kraju przez Lotto. Informacje zbieramy dla Was jeszcze przed pierwszym losowaniem, które zaplanowano na piątek 15 września między 20:00 a 21:00. Przewidywana nagroda pierwszego stopnia to aż 127 milionów złotych!

Eurojackpot 15.09.2017 WYNIKI. Jakie liczby padły? >>

Eurojackpot - transmisja losowania online i w TV

Autor: brak danych

Eurojackpot już w Polsce! Do wygrania jest nawet 127 milionów. Gdzie oglądać loterię? Sprawdź na ESKA.pl

Eurojakcpot – wysokość wygranych

Jesteśmy świadkami wydarzenia, które już teraz można określić mianem najważniejszego w historii gier losowych w Polsce! Rozpoczęła się bowiem sprzedaż loterii Eurojackpot, w której główna wygrana to nawet 90 mln euro, czyli około 375 mln złotych! Gwarantowana pula na wygrane I stopnia to aż 10 mln euro, czyli ponad 41 mln złotych! Nawet wygrana II stopnia jest wysoka gdyż może wynosić 2 mln złotych przy czym cena zakładu to tylko 12.50 zł.

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Autor: brak danych

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!

Eurojackpot tabela wygranych

Eurojackpot w Lotto oferuje 12 stopni wygranych, które przedstawiamy w tabeli poniżej. Aby wygrać nagrodę pierwszego stopnia należy wytypować prawidłowo 5 cyfr i 2 dodatkowe lecz by zdobyć najniższą nagrodę wystarczy trafić 2 cyfry z 50 i dodatkowo 1 z 10.

Europacjpot prawdopodobieństwo wygranej

Prawdopodobieństwo trafienia wygranej I stopnia w Eurojackpot wynoszą 1 : 95 344 200. Szanse zwiększają się wraz z kategoriami i przy nagrodzie XII stopnia stanowią już 1 : 42! Oznacza to, że najniższa wygrana zdarza się bardzo często! Tabela szczegółowo opisująca prawdopodobieństwo trafień zamieszczona jest poniżej. Wszystkim graczom życzymy szczęścia!

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze