ESKA WINTER CITY - zimowa trasa Radia ESKA! Kiedy i gdzie dołączyć do zabawy z hitami na czasie?

2022-01-19 11:33
Eska Winter City
Autor: ESKA

ESKA WINTER CITY to nic innego jak zimowa trasa Radia ESKA, podczas której będzie się bardzo dużo działo. Na wszystkich czeka moc muzycznych atrakcji, spotkania z ciekawymi osobami, wiele niespodzianek oraz konkursy z nagrodami. Odwidzimy pięć pieknych miejsc Polski. Tego nie można przegapić! Szczegóły akcji ESKA WINTER CITY, sprawdzisz poniżej.

Radia ESKA rozpoczyna swoją zimową trasę! Wybierzemy się w miejsca gdzie zimowe sporty mają swoich zwolenników. W każdym z kurortów utworzymy zimowe miasteczko Radia ESKA, które będzie funkcjonowało od piątku do niedzieli. Uczestnicy białego szaleństwa będą mogli skorzystać z wielu udogodnień jak i atrakcji, które przygotuje ekipa Radia ESKA. Czekać będą na Was konkursy z nagrodami, gorące napoje, dawka najlepszych hitów na czasie, a także wiele innych ciekawych niespodzianek! Dodatkowo na bieżąco będziemy transmitować to, co dzieje się w naszej pomarańczowej strefie oraz na stoku. Eska Winter City dostarczy dużo dobrej zabawy przy najlepszych hitach na czasie, dlatego nie można przegapić takiej okazji - będzie się działo!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

ESKA WINTER CITY - Harmonogram

Zimowa trasa Radia ESKA jest bardzo ciekawa. Muzyczna ekipa dzięki akcji ESKA WINTER CITY, zawita do pięciu miejsc na mapie Polski. Oto harmonogram:

  • 21-23.01 - Białka Tatrzańska
  • 28-30.01 - Zieleniec
  • 4-6.02 - Karpacz
  • 11-13.02 - Zieleniec
  • 18-20.02 - Czarnów
  • 25-27.02 - Śląsk

ESKA WINTER CITY - ATRAKCJE

Na wszystkich zainteresowanych podczas ESKA WINTER CITY czekać będą specjalne strefy, a wraz z nimi moc atrakcji. Podczas zabawy z ekipą Radia ESKA, będzie można między innymi posłuchać najlepszych hitów na czasie, naładować sprzęt i wziąć udział w licznych konkursach - oczywiście z nagrodami! Strefy, które pojawią się podczas akcji to:

  • studnio nagrań - w centrum miasteczka powstanie specjalne studio radiowe, z którego będą odbywać się specjalne audycje poświęcone aktywnościom na stoku
  • studio ładowania - w tej strefie czekać będą na wszystkich specjalne stacje ładujące, dzięki którym będzie można naładować swój sprzęt ale także posłuchać najlepszych hitów na czasie!
  • strefa grzania - w tej strefie skosztujecie gorących napoi, które będą przygotowywane za pomocą procesu filtracji wody
  • strefa zabaw - tutaj czeka na wszystkich moc atrakcji i wrażeń! Konkursy, zawody i atrakcyjne nagrody do zgarnięcia!

Więcej informacji odnośnie akcji ESKA WINTER CITY, znajdziecie na stronie internetowej www.wintercity.eska.pl

Sonda
ESKA WINTER CITY - czy weźmiesz udział w naszej akcji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze