ESKA Summer City 2018 - kiedy i w których miastach spotkacie eskową ekipę?

2018-06-21 15:56
ESKA Summer City 2018 - kiedy i w których miastach spotkacie eskową ekipę
Autor: fot. plakat ESKA Summer City 2018 ESKA Summer City 2018 - kiedy i w których miastach spotkacie eskową ekipę

ESKA Summer City 2018 wraca do największych miast Polski! Ekipa Radia ESKA kolejny rok z rzędu będzie sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

ESKA Summer City 2018 to wyjątkowa okazja, by przybić piątkę z naszą ekipą! W dużych, ale również w małych miastach będziecie mogli również zgarnąć eskowe gadżety, które będą niezbędne w te wakacje! Reporterzy ESKI odwiedzą miejsca, gdzie słuchacze najchętniej spędzają swój wakacyjny czas. Relacje na żywo usłyszycie na antenie Radia ESKA, facebookowym profilu, na stronach ESKA Info oraz na ESKA.pl!

ESKA Summer City 2018 - kiedy i gdzie?

Ekipa ESKA Summer City 2018 odwiedzi najlepsze imprezy plenerowe, plaże, kluby, baseny, aquaparki, wydarzenia sportowe czy plaże - ogólnie miejsca, w których przez całe lato bawić się będą Polacy. W każdym z miast, które odwiedzi nasza eskowa ekipa, możecie liczyć na wyjątkowe niespodzianki i prezenty. Ruszamy już na początku wakacji. Listę miast poznacie w tym miejscu!

Letnia Scena ESKI 2018 - gdzie, kiedy i kto wystąpi?

ESKA Summer City 2018 na antenie Radia ESKA co godzinę! Przekonajcie się, gdzie bawią się mieszkańcy z naszą eskową ekipą podczas letnich imprez! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze