ESKA Odwołuje Zimę 2019! Wysyłamy energię i słońce prosto z Tajlandii!

2019-02-25 15:43
ESKA Odwołuje Zimę 2019
Autor: www.eoz.eska.pl ESKA Odwołuje Zimę 2019

ESKA Odwołuje Zimę 2019 rozpoczęte! 25 lutego nasza ESKOWA ekipa, gwiazdy polskiej sceny oraz najlepsi słuchacze na świecie - wsiedli do Dreamlinera LOTu i rozpoczęło przygodę życia. Już niebawem za sprawą relacji prosto z upalnej Tajlandii w Polsce zrobi się bardzo gorąco! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

ESKA Odwołuje Zimę 2019! Tajlandia to kierunek naszej podróży w poszukiwaniu słońca, energii i niesamowitej przygody, którą niektórzy słuchacze z pewnością zapamiętają do końca życia. ESKOWA ekipa, gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz najlepsi słuchacze na świecie już wkrótce sprawią, że temperatura w naszym kraju znacznie wzrośnie. Wszystko za sprawą specjalnych tajskich relacji!

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - plan relacji

ESKA Odwołuje Zimę 2019, a razem z nami słuchacze oraz znane osobistości. W naszym Dreamlinerze znalazł się Michał Szpak, Natalia Szroeder oraz Veronica Bielik. 25 lutego o godzinie 13:30 wylecieliśmy z Warszawy. Planowane lądowanie na lotnisku w Phuket o 05:40 nad ranem. Pierwszego dnia jedziemy na wyjątkową wycieczkę, gdzie na pewno spróbujemy tajskiej kawy. Wieczorem wyjazd do klubu Build Factory. Będziemy również próbować swoich sił w boksie tajskim - ciekawe, jak dobry jest Jankes ;) 

Sprawdzimy, jak imprezują inni, ale również sami pokażemy, w jaki sposób imprezują Polacy. Będą także muzyczne niespodzianki, o których więcej dowiecie się słuchając Radia ESKA! Wybierzemy się także na Ladyboy Cabaret Show oraz odwiedzimy m.in. wyspę Jamesa Bonda - zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Każdego dnia na antenie Radia ESKA od 6:00-10:00 usłyszycie specjalne wydanie programu Obudź Się na Jankesa! Nasza porankowa ekipa nada program w 100% na żywo! Poza tym, co godzinę dowiecie się, co aktualnie robimy w Tajlandii. Oprócz tego wszystkie zdjęcia i relacje możecie sprawdzać na:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze