ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Zespół to Video

2015-08-29 23:18
Zespół Video na ESKA Music Awards 2015
Autor: eska.pl Zespół Video odbiera nagrodę w kategorii Najlepszy Zespół na ESKA Music Awards 2015

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszy Zespół! O nagrodę walczyli tym razem: Bednarek, Enej, Sound'n'Grace oraz Video. Która z najpopularniejszych obecnie grup zabiera statuetkę do domu? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Najlepszy zespół ESKA Music Awards 2015 to Video! Statuetkę wręczyli im Kaja Paschalska i Rafał Adamczak. Video – polski zespół poprockowy założony w 2007 roku przez Macieja Durczaka, Wojciecha Łuszczykiewicza i Tomasza Luberta. Twórcą tekstów większości piosenek jest Wojciech Łuszczykiewicz. W lutym 2009 z zespołu odszedł jeden z założycieli – Tomasz Lubert. Zespół ma na koncie trzy albumy - ostatni, zatytułowany Doskonale Wszystko Jedno ukazał się w 2015 roku.

RELACJA NA ŻYWO ESKA Music Awards 2015 >>

Członkowie Video dostrzegli problem społeczny osób niesłyszących związany z dostępem do kultury, dlatego wraz z grupą Młodzi Migają Muzykę nagrali teledysk do utworu „Dobrze, że jesteś”.

W 2011 roku grupa zdobyła statuetkę dla Zespołu Roku na gali ESKA Music Awards. Ten sukces udało im się powtórzyć na gali EMA 2015 - gdzie ponownie zdobyli nagrodę dla Najlepszego Zespołu!

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze