ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Zespół to Video

2015-08-29 23:18
Zespół Video na ESKA Music Awards 2015
Autor: eska.pl Zespół Video odbiera nagrodę w kategorii Najlepszy Zespół na ESKA Music Awards 2015

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszy Zespół! O nagrodę walczyli tym razem: Bednarek, Enej, Sound'n'Grace oraz Video. Która z najpopularniejszych obecnie grup zabiera statuetkę do domu? Dowiedz się więcej na ESKA.pl!

Najlepszy zespół ESKA Music Awards 2015 to Video! Statuetkę wręczyli im Kaja Paschalska i Rafał Adamczak. Video – polski zespół poprockowy założony w 2007 roku przez Macieja Durczaka, Wojciecha Łuszczykiewicza i Tomasza Luberta. Twórcą tekstów większości piosenek jest Wojciech Łuszczykiewicz. W lutym 2009 z zespołu odszedł jeden z założycieli – Tomasz Lubert. Zespół ma na koncie trzy albumy - ostatni, zatytułowany Doskonale Wszystko Jedno ukazał się w 2015 roku.

RELACJA NA ŻYWO ESKA Music Awards 2015 >>

Członkowie Video dostrzegli problem społeczny osób niesłyszących związany z dostępem do kultury, dlatego wraz z grupą Młodzi Migają Muzykę nagrali teledysk do utworu „Dobrze, że jesteś”.

W 2011 roku grupa zdobyła statuetkę dla Zespołu Roku na gali ESKA Music Awards. Ten sukces udało im się powtórzyć na gali EMA 2015 - gdzie ponownie zdobyli nagrodę dla Najlepszego Zespołu!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze