ESKA Daje w Apce! Jak się zgłosić i o co chodzi? [ZASADY]

2021-11-02 14:06
ESKA Daje w Apce! Jak się zgłosić i o co chodzi? [ZASADY]
Autor: RADIO ESKA ESKA Daje w Apce! Jak się zgłosić i o co chodzi? [ZASADY]

ESKA Daje w Apce ogromne pieniądze i mogą one trafić do Waszych kieszeni. Wystarczy mieć tylko i wyłącznie aplikację Radia ESKA i zgłosić się do naszej nowej zabawy. Jak to zrobić? O co chodzi w ESKA Daje w Apce? Szczegóły podrzucamy poniżej.

ESKA Daje w Apce! Jak się zgłosić i o co chodzi? To będzie niesamowicie emocjonująca jesień 2021 razem z Radiem ESKA. Możecie zgarnąć ogromną ilość pieniędzy na cokolwiek chcecie. Jedyną rzeczą jaką tylko musicie zrobić to ściągnąć aplikację Radia ESKA i... zgłosić się do naszej zabawy ESKA Daje w Apce. O co dokładnie chodzi? Jak się zgłosić i w jaki sposób wygrać kasę od ESKI?

Daria to wulkan energii z magicznym głosem! Koncert w ESKA Live już jest!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

ESKA Daje w Apce! Jak się zgłosić i o co chodzi?

ESKA Daje w Apce i to nie mało! Tej jesieni możecie wygrać ogromne pieniądze od ESKI. A wystarczy zrobić tylko i wyłącznie jedną rzecz, aby zgłosić się do zabawy.

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]

Zgłoszenie do zabawy jest bardzo proste. Wystarczy ściągnąć aplikację na system iOS lub Android, lub jeżeli macie już ją w swoim telefonie, to koniecznie zróbcie update aplikacji. Jeżeli prezenter ESKI zadzwoni do właśnie do Ciebie, to music odebrać telefon słowa: ESKA DAJE W APCE. Gdy te słowa padną na antenie przez słuchacza w trakcie finału, masz gwarantowane pulę pieniędzy z danej rundy.

ESKA Daje w Apce! Jak się zgłosić i o co chodzi? [ZASADY]
Autor: RADIO ESKA ESKA Daje w Apce! Jak się zgłosić i o co chodzi? [ZASADY] Link: https://apka.eska.pl/
Sonda
Gdzie słuchasz Radia ESKA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze