Enej - Nie chcę spać: teledysk premierowo na ESKA.pl. Zobaczcie nowy klip Enej [VIDEO]

2015-02-10 9:15

Nowy teledysk zespołu Enej do utworu Nie Chcę Spać swoją premierę na YouTube zaliczy już dzisiaj - 9 lutego 2015 roku. O której będzie można obejrzeć nowy klip Enej? Wszystkie informacje dotyczące nowego teledysku znajdziecie na ESKA.pl 

Enej - nowy teledysk Nie Chcę Spać
Autor: print screen Facebook Nie chcę spać - teledysk Enej

Nowy teledysk Enej już w sieci! Klip do utworu Nie Chcę Spać znajdziecie w sieci już 9 lutego 2015 roku. Piosenka promuje nową płytę zespołu pt. Paparanoja. O której Enej wrzuci nowy teledysk na YouTube? Z informacji umieszczonych na stronie zespołu wynika, że nowe video zostanie dodane tuż po godz. 20:00. Jeszcze przed premierą teledysku Nie Chcę Spać muzycy zdradzili kilka szczegółów z planu zdjęciowego. Wiadomo m.in. że w nowym teledysku zobaczymy latające kobiety, biesiadny stół i karła. Czym jeszcze zaskoczy nas Enej? O tym przekonamy się tuż po godz. 20:00. To właśnie wtedy na końcu tego artykułu znajdziecie nowy teledysk zespołu ENEJ. 

>>>Harry Styles chwali się klatą i... przypinką! Kupił ją na walentynki 2015?

>>>>Filmowe walentynki na eskaGO - online i za darmo!

>>>Fast 8 - maturalna przeróbka Szybkich i Wściekłych nowym Hitem YouTube - filmik licealistów z Leszna

Nowa płyta Enej zaliczy swoją premierę tuż po premierze teledysku Nie Chcę Spać, a dokładnie 12 lutego 2015 roku. Z kolei 20 lutego Enej ruszają w trasę koncertową, promującą nowe wydawnictwo. Jaki będzie nowy krążek? 

- Paparanoja jest niezwykle zróżnicowana. Odbiorca słuchając jej natrafi bez wątpienia na wachlarz rozmaitych klimatów muzycznych - od wzruszających, lirycznych ballad, przez charakterystyczną dla zespołu Enej polsko-ukraińską mieszankę energetyczną, po cięższe, mocno gitarowe brzmienia - opisywali nową płytę muzycy Enej. 

 

deri

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze