Empik - reklama świąteczna pokazuje, co jest najważniejsze i wzrusza do łez

2017-12-03 13:26
Empik - reklama świąteczna pokazuje co jest najważniejsze i wzrusza do łez
Autor: screen/www.youtube.com/empik.com Empik - reklama świąteczna pokazuje co jest najważniejsze i wzrusza do łez

Dawno już nie było tak wzruszającej reklamy! Sieć Empik przygotowała spot na święta 2017, który pokazuje jak ważne jest wzajemne zrozumienie. Zobaczcie na na ESKA.pl.

Empik - reklama świąteczna tej sieci to coś, czego dawno już przed Bożym Narodzeniem nie widzieliśmy. Spot naprawdę wzrusza i mówi o ważnych kwestiach związanych ze wzajemnym zrozumieniem. Telewidzowie mogą go oglądać od 1 grudnia ale wcześniej ukazał się na YouTube gdzie bardzo szybko zebrał ponad 2 miliony odsłon! Chyba najbardziej wzruszająca historia i najlepsza animacja - pisze jeden z internautów. I takie reklamy są najlepsze - dodaje inny.

Prezenty - jak zapakować, żeby zrobić wrażenie? 5 efektownych sposobów DIY

Autor: brak danych

Każdy marzy o pięknym stosie prezentów pod choinką. Jak jednak je zapakować? Zobaczcie kilka prostych pomysłów na ESKA.pl.

O czym jest świąteczna reklama Empiku?

Świąteczna reklama sieci Empik nosi tytuł Najważniejsze znajdziesz w środku. Pokazuje ona historię małego chłopca, który nie rozumie dlaczego jego tata zawsze wychodzi z domu podczas Wigilii. Mijają lata, chłopiec staje się coraz starszy i coraz trudniej znieść mu nieobecność ojca. Pewnego roku udaje mu się jednak odkryć świąteczną tajemnicę swojego taty co całkowicie zmienia ich wzajemne relacje. Dzięki reklamie widzowie przekonują się co jest najważniejsze w życiu.

Reklamy w szczytnym celu

Co ważne reklama Empik na święta 2017 zachęca też do wzięcia udział w akcji wspierania Bibliotek Małego Pacjenta w szpitalach. Można to zrobić poprzez kupno przygotowanej przez Empik książeczki List do... . Warto przypomnieć, że przed tegorocznym Bożym Narodzeniem pojawiło się więcej reklam przekonujących do charytatywnych działań. Wymienić można chociażby spot Allegro, który związany jest z akcją Szlachetna Paczka 2017.

Reklama Allegro na święta wzrusza jeszcze bardziej niż spot z dziadkiem

Autor: brak danych

Pamiętacie reklamę z dziadkiem? Nowy spot Allegro na święta wzruszy Was jeszcze bardziej! Zobaczcie go na ESKA.pl.

 

Najnowsze