Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines zagra w Gone Girl! Będą nagie sceny jak w klipie? [VIDEO]

2013-09-17 15:21

Emily Ratajkowski po roli w teledysku do Bllured Lines rozkręca się i właśnie podpisała kontrakt na udział w filmie Gone Girl w reżyserii Davida Finchera. Czy modelka poczęstuje fanów nagimi scenami jak w klipie do hitu Robina Thicke?

Emily Ratajkowski znana jako (pół)naga modelka z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke zagra w filmie Gone Girl w reżyserii Davida Finchera m.in. u boku Bena Afflecka. To pierwsza kinowa rola modelki, w której urodzie zakochał się cały świat. W kogo wcieli się Emily? Debiutująca w roli aktorki Ratajkowski zagra studentkę Andie.

Pora na trochę pikanterii - Andie wda się w romans z Nickiem, którego zagra nie kto inny, jak sam Ben Affleck. Fani Emily Ratajkowski zastanawiają się teraz, czy w Gone Girl także pochwali się swoją figurą chociażby w scenach łóżkowych. Jeśli tak się stanie, jednego możemy być pewni - będzie wyglądała perfekcyjnie ;).

>>> Emily Ratajkowski w Blurred Lines - Robina Thicke. Czy (pół)naga modelka z klipu to Polka? [INFO, VIDEO 18+]

Gone Girl to historię małżeństwa Nicka (Ben Affleck) i Amy (Rosamund Pike). W ich piątą rocznicę ślubu Amy niespodziewanie znika, a na jaw wychodzą kłamstwa jej męża. Kiedy premiera? Śledźcie ESKA Cinema>>>, gdzie z pewnością jako pierwsi dowiecie się o dacie.


Zobacz Blurred Lines - Robin Thicke ft. T.I., Pharrell!JB

Najnowsze