Ellie Goulding w Polsce 2016: bilety na koncert Ellie Goulding w Warszawie

2016-01-16 16:20
Ellie Goulding w Polsce 2016
Autor: plakat Koncert Ellie Goulding w Polsce 2016 - plakat

Ellie Goulding w Polsce 2016: wokalistka wystąpi na warszawskim Torwarze! Live Nation ogłosiło koncert autorki hitu Love Me Like You Do w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Ellie Goulding w Warszawie? Data i szczegółowe informacje na temat koncertu na ESKA.pl 

Ellie Goulding koncert w Polsce 2016! Tak to prawda - brytyjska wokalistka już za kilka miesięcy przyjedzie do Polski. Jaka jest data koncertu Ellie Goulding w Polsce? Piosenkarka wystąpi na warszawskim Torwarze 23 stycznia 2016 roku. Koncert w Polsce jest częścią trasy koncertowej, w którą artystka ruszy tuż po premierze jej nowego albumu Delirium, którego debiut został zapowiedziany na 6 listopada. Trasa promująca nowy materiał muzyczny startuje w styczniu, a kończy się w marcu 2016 roku. Ellie Goulding odwiedzi największe europejskie miasta między innymi w: Niemczech, Holandii, Czechach, Hiszpanii, Francji, Włoszech.

Ellie Goulding koncert w Polsce 2016 - bilety

W tym momencie najważniejszą informacją dla fanów wokalistki jest informacja na temat biletów. Otóż przedsprzedaż wejściówek rusza 23 września o godzinie 10:00 na oficjalnej stronie artystki. Regularna sprzedaż biletów na koncert Ellie Goulding w Polsce rusza 25 września 2015 również o godzinie 10:00 na stronie liveNation.pl. Koszt wejściówek na koncert autorki hitu Love Me Like You Do to od 139 zł do 229 zł za osobę w zależności od wybranego miejsca. 

Ellie Goulding - nowa płyta 

Wokalistka skończyła pracę nad nowym materiałem muzycznym i już 6 listopada do sprzedaży trafi jej najnowszy album Delirium. Jest to trzecia płyta w dorobku piosenkarki, która podbiła radiowe listy przebojów. Pierwszym singlem z płyty jest kawałek On My Mind, który od połowy września dostępny jest na streamie Spotify lub Apple Music. Na trackliście znajdzie się 16 utworów oraz sześć kawałków w wersji deluxe. Na płycie znajdziecie również kawałek Love Me Like You Do - piosenkę promującą film 50 Twarzy Greya. 

 

Szpilka - Wilder: transmisja TV. O której i gdzie oglądać walkę na żywo w polskiej telewizji?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze