Ekipa Friza nie ma sobie równych?! Teraz dogania ich... Sobel!

2021-04-14 9:59 Ewelina Kulasza
Friz, Sobel
Autor: Screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski, Universal Music Polska

Królują w sieci i co chwile idą po nowe. Chodzi o Ekipę Friza, która dzięki swoim materiałom wideo, zdobyła popularność i sympatię wielu internautów. Mowa nie tylko o dzieciach i nastolatkach, ale także o dorosłych, którzy śledzą ich karierę w internecie. Niedawno pojawiły się w sieci dwa kawałki Ekipy, które stały się prawdziwymi hitami. Czy grupa przyjaciół nie ma sobie równych? Teraz dogania ich... Sobel!

Ekipa to nie tylko nazwa kanału na YouTube. Ekipa to przyjaciele, ludzie z pasją i marzeniami. Nic nie spadło im z nieba, a na swój sukces pracowali bardzo długo. Dowodem na to jest Karol Wiśniewski, znany wszystkim jak Friz. To on od wielu lat nagrywa materiały i umieszcza je w sieci. Najpierw zajmował się tematyką gameingową, aż w końcu przyszła pora na produkcje daily, wyzwania, a nawet pokazywanie świata. Dziś oprócz popularności w sieci ma swój sklep, lody z logo Ekipy, zaśpiewał w programie Kuby Wojewódzkiego, a w dodatku pracuje nad wydaniem płyty razem z paczką swoich przyjaciół - Wersow, Mini Majkiem, Pateckim, Fusialką, Marcysią Ryskalą, Murcix i Trombą. Choć nie jest to ich pierwsza styczność z tworzeniem muzyki, to numer 3KIPA jak i ZAEBYŚCIE wypadają zdecydowanie najlepiej!

Friz kiedyś i dziś

Ekipa nie ma sobie równych?!

Ekipa Friza odnosi spektakularne sukcesy. Dowodów na to jest wiele, lecz przez ostatni miesiąc paczka przyjaciół pokazała to wszystkim jeszcze bardziej. Mowa o piosence 3KIPA, która nie dość, że przez dłuższy czas królowała na podium karty YouTube na czasie, to jeszcze w zaledwie miesiąc zdobyła aż 40 milionów odsłon! To ogromny sukces, którego może pozazdrościć im niejedna polska, a nawet zagraniczna gwiazda. Ekipa poszła za ciosem i wydała następną piosenkę, lecz tym razem w nieco innym klimacie. ZAEBYŚCIE to drugi singiel promujący ich płytę SEZON 3, a słyszymy w nim Friza, Murcix, Nowciaxa i młodego rapera Qry. Numer już od kilku dni króluje na pierwszym miejscu karty na czasie YouTube, ale tuż obok znajduje się...Sobel. To młody raper, który skradł serce niejednej kobiety, dzięki piosence Wyglądasz tak pięknie. Teraz zbliża się do Ekipy i znajduje się na drugim miejscu karty YouTube na czasie. Chodzi o jego nowość Fiołkowe pole, która w niecałą dobę zgromadziła ponad 980 tys. wyświetleń. Czy Ekipa nie ma sobie równych? O nich będzie głośno jeszcze przez długi czas!

Najnowsze