Edyta Golec

i

Autor: AKPA Edyta Golec - ciekawostki o piosenkarce.

Gwiazdy

Edyta Golec - co wiemy o piosenkarce i żonie członka zespołu Golec uOrkiestra?

2023-06-01 14:10

Edyta Golec jest obecna w polskich mediach już od wielu lat. Znana jest głównie jako żona Łukasza Golca, jednego z dwóch popularnych braci Golec. Razem tworzą zespół Golec uOrkiestra. Sama Edyta nie jest jednak tylko żoną gwiazdora. Sama również śpiewa. Co jeszcze o niej wiemy? Zebraliśmy kilka ciekawostek.

Edyta Golec zawsze była w cieniu swojego męża i szwagra. Z czasem sama zaczęła pokazywać swój talent. Pojawiała się na scenie, aby udowodnić, że ona także świetnie śpiewa. Mogliśmy ją oglądać podczas widowisk sylwestrowych, czy w czasie świąt Bożego Narodzenia na koncertach kolędowych. Niektórzy chcieliby wiedzieć więcej na jej temat. Udało nam się zebrać najbardziej poszukiwane ciekawostki na temat życia Edyty Golec. Znajdziecie je niżej.

Michał Szpak wykonał numer Violetty Villas. Jej syn natychmiast to skomentował

Edyta Golec - wiek

Edyta Golec urodziła się 25 czerwca 1977 roku. Oznacza to, że w 2023 skończy 46 lat.

Edyta Golec - skąd pochodzi

Edyta Golec oczywiście pochodzi ze Śląska. Chodziła do szkoły muzycznej w Bielsku-Białej. Była powiązana z zespołami z Żywca, Łodygowic i Milówki.

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE

Edyta Golec - dzieci

Edyta Golec i Łukasz Golec mają troje dzieci: Bartłomieja i Antoninę i Piotra. Dzieci rodziły się co dwa lata, odc 2004 do 2008 roku.

Edyta Golec - choroba

Internauci poszukują informacji o chorobie Edyty Golec. Musi to być jednak efekt plotek, ponieważ nie ma żadnych potwierdzonych informacji o problemach zdrowotnych Edyty.

Edyta Golec - nagrody

Edyta Golec, razem z zespołem Golec uOrkiestra, wygrała Fryderyka i Wiktora. Kilka razy triumowała też na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Edyta Golec - piosenki

Przykładowe piosenki z udziałem Edyty Golec:

  • W nieznane
  • Za oknem wiatr
  • Och, jak dobrze
  • Szarpany
  • Nie ma nic

Edyta Golec - Instagram

Edyta Golec prowadzi oficjalne konto na Instagramie. Można ją tam znaleźć pod nazwą @edytagolecofficial. Obserwuje ją ponad 45 tysięcy użytkowników.